Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista ds technicznych

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-10-16

Commercial Metals Company (CMC) to globalna firma działająca w branży hutniczej posiadająca swoje oddziały w 8 krajach w USA, Europie, Australii i Azji.  CMC Poland Sp. z o.o. jest spółką z grupy CMC w Polsce z główną siedzibą w Zawierciu, gdzie zlokalizowana jest huta stali oraz z kilkunastoma lokalizacjami na terenie całego kraju (Zbrojarnie oraz Zakłady Złomowe).

Obecnie poszukujemy rzetelnych i skrupulatnych kandydatów do pracy na stanowisku Specjalista ds. Technicznych w Biurze Technicznym Recyklingu – Zakład w Katowicach

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie dokumentacji audytowej i procesowej
  • Przeprowadzenie audytów zakładów złomowych z zakresu ISO 9001, 14001 i 18001
  • Ustalanie planów i harmonogramów przeglądów konserwacyjnych oraz napraw maszyn i urządzeń
  • Wyznaczanie priorytetów działań na podstawie zgłoszeń problemów technicznych
  • Ścisła współpraca z kierownikami warsztatów jak również kierownikami zakładów w zakresie potrzeb na części zamienne oraz inne materiały i usługi oraz w zakresie planowania i kontroli kosztów UR
  • Monitorowanie dostaw zamawianych części zamiennych oraz materiałów pomocniczych a także wykonywanych usług
  • Tworzenie specyfikacji materiałowych urządzeń. Dobór części zapasowych i zamienników
  • Wykorzystywanie systemu SAP do realizacji zadań wymienionych powyżej a w szczególności tworzenie  zleceń pracy z rozpisanymi operacjami i składnikami potrzebnymi do realizacji tych  zleceń oraz poprawnym przypisaniu kosztów.
  • Wykonywanie audytów maszyn, urządzeń oraz budynków i budowli

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne, preferowane wyższe techniczne: mechanika i budowa maszyn
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność odczytywania rysunków technicznych
  • Prawo jazdy kat B
  • Znajomość pakietu Ms Office
  • Mile widziana znajomość systemu SAP
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego
  • Komunikatywność, punktualność i skrupulatność
  • Umiejętność efektywnego zarządzania własnym czasem

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie w CMC Poland sp. z o.o. w oparciu o umowę o pracę – stała praca w stabilnej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • Dostęp do szerokiego katalogu oferowanych kursów i szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe
  • Prywatną opiekę medyczną w programie Medicover, dofinansowanie w programie sportowym do karty Multisport oraz korzystne warunki ubezpieczenia na życie w pakiecie grupowym
  • Bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in.dofinansowanie do wypoczynku, bilety do kina, bony dla dzieci z okazji Dnia Dziecka i Mikołaja, pożyczki)
  • Praca w godzinach: 8.00-16.00

Zawód:
Specjalista/Mistrz
Miejsce pracy:
Katowice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-10-02
Oferta wygasła w dniu:
2019-10-16
Liczba odsłon ogłoszenia:
344
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Grupa Kapitałowa Mostostal Zabrze S.A.

Mistrz zmianowy wydziału obróbki skrawaniem - konstrukcje stalowe

Zawód: specjalista/mistrz Rodzaj: umowa o pracę
Zabrze
2019-10-17

Starszy specjalista ds. eksploatacji branży elektrycznej

Zawód: specjalista/mistrz Rodzaj: praca stała
Komenda Wojewódzka Policji w Opolu
Opole
2019-10-03