Twoje wsparcie w rekrutacji

Asystent Spedytora z Językiem Włoskim

Jesteśmy firmą logistyczną działającą na terenie całej Europy.

Naszą firmę tworzą ludzie, których od 18 lat łączy pasja do logistyki. Tworzenie nowych rozwiązań logistycznych dla specyficznych branż produkcyjnych, gdzie czas i dostawa bezpośrednia stanowią fundament utrzymania ciągłości produkcji jest dla nas priorytetem.
Zapewniamy indywidualną usługę transportową, która stanowi bezpieczeństwo oraz rozwiązania logistyczne szyte na miarę oczekiwań naszych klientów.

Matex tworzą ludzie pełni pasji i zaangażowania. Dlatego też na takich kandydatów stawiamy. Poszukujemy osób otwartych, ambitnych i chętnych do nauki.

I etap: aplikacja na stanowisko
II etap: analiza nadesłanych CV
III etap: zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną
IV etap: spotkanie rekrutacyjne
V etap: weryfikacja rozmowy, informacja zwrotna
VI etap: II etap rekrutacji ( 2 etap nie jest regułą, często podejmujemy decyzję o współpracy już po pierwszym spotkaniu)
VII etap: Przedstawienie warunków i nawiązanie współpracy.

Zakres obowiązków:

  • rozwijanie długoterminowych relacji z klientami (stały kontakt mailowy i telefoniczny),
  • organizacja, nadzór i bieżąca obsługa międzynarodowych zleceń transportowych,
  • dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych klientom,
  • obsługa giełd transportowych,
  • współpraca z pozostałymi działami firmy.

Wymagania:

  • znajomość języka włoskiego minimum na poziomie B2,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • doskonała organizacja czasu pracy,
  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • zaangażowanie i chęć do nauki :)

Nie wymagamy doświadczenia w logistyce - wszystkiego chętnie Cię nauczymy :)

Firma oferuje:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę od poniedziałku do piątku w samym centrum Krakowa (okolice Ronda Grunwaldzkiego),
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizje),
  • kursy językowe organizowane w biurze,
  • pakiet medyczny i multisport,
  • wyjazdy służbowe,
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy oraz podnoszenia swoich kwalifikacji.

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Matex Transport spółka cywilna Monika Sobolewska, Tomasz Sobolewski, NIP: 676-24-10-231
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zawód:
Spedytor
Miejsce pracy:
Kraków
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wynagrodzenie:
4000-5000 zł UoP brutto/m-c
Oferta dodana w dniu:
2019-10-15
Oferta wygasa w dniu:
2019-10-29
Liczba odsłon ogłoszenia:
1385
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Adecco Poland Sp. z o.o.

Specjalista ds. spedycji międzynarodowej

Zawód: spedytor Rodzaj: umowa o pracę
Bielsko-Biała
2019-10-11

SPEDYTOR

Zawód: spedytor Rodzaj: umowa na okres próbny
KTC SPEDYCJA SP. Z O.O.
od 4200 zł
UoP brutto/m-c
Brzesko
2019-09-19
od 4200 zł

SPEDYTOR

Zawód: spedytor Rodzaj: inna
kontakt przez PUP
od 1033 zł
Rabka-Zdrój
2019-10-15
od 1033 zł

SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY

Ekofrost Sp. z o.o.
od 3493 zł
Nowy Targ
2019-08-02
od 3493 zł

SPEDYTOR

LOGCONCEPT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
od 2600 zł
Tychy
2019-10-14
od 2600 zł

ASYSTENT SPEDYTORA

od 1033 zł
Żywiec
2019-08-05
od 1033 zł

MŁODSZY SPEDYTOR (Z JĘZYKIEM OBCYM)

ALCOPPER TRANS LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2250-3000 zł
Katowice
2019-10-16

SPEDYTOR MIEDZYNARODOWY

KRYSTROM Krystyna Kściuczyk
od 3500 zł
Pszczyna
2019-01-28
od 3500 zł