Twoje wsparcie w rekrutacji

Area Export Manager - Europe

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-10-15

Ogłoszenie na stanowisko Area Export Manager - Europe - FOX FITTINGS Sp. z o.o. Sp. k.

Jesteśmy jednym z wiodących producentów kształtek oraz zaworów kulowych z polietylenu na rynku europejskim. Łącznie nasze produkty trafiają do ponad 60 krajów Świata.

Dzięki innowacyjnemu podejściu, zgranemu zespołowi oraz kreatywnemu myśleniu, co roku rozszerzamy gamę swoich produktów oraz pojawiamy się na nowych rynkach.

Pracując z nami masz szansę rozwoju, poznania swoich umiejętności oraz pracy w młodym, energicznym zespole!

Zobacz nasz film i dowiedz się więcej !

Stanowisko:Area Export Manager - Europe

Zakres obowiązków

  • Uczestniczenie w tworzeniu strategii sprzedaży na nowych rynkach exportowych
  • Odpowiedzialność za realizację planów sprzedaży
  • Aktywne pozyskiwanie oraz obsługę klientów
  • Przygotowywanie ofert i tworzenie prezentacji handlowych
  • Skuteczne prowadzenie negocjacji handlowych
  • Monitorowanie i analiza dostępnych danych rynkowych oraz działań konkurencji
  • Prognozowanie sprzedaży na podległych rynkach
  • Udział w targach, konferencjach branżowych oraz wizytach handlowych

Wymagania

  • co najmniej kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży
  • umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy
  • biegła znajomość języka angielskiego - warunek konieczny,
  • bardzo dobra umiejętność obsługi komputera oraz pakietu MS Office,
  • komunikatywność,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • umiejętność kreatywnego myślenia
  • skrupulatność.

Mile widziana:

  • dobra znajomość drugiego języka obcego,

Co oferujemy

  • umowę o pracę oraz nastawienie na długoterminową współpracę,
  • dobre warunki pracy oraz miłą atmosferę,
  • pracę w młodym, kreatywnym zespole,
  • w przypadku obcokrajowców nie wymagamy biegłej znajomości języka polskiego.
Zawód:
Manager
Miejsce pracy:
Wilamowice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-10-01
Oferta wygasła w dniu:
2019-10-15
Liczba odsłon ogłoszenia:
374
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

SalesHR

Brand Manager (marki sportowe)

Zawód: manager Rodzaj: umowa o pracę
SalesHR
SalesHR
8000-10000 zł
B2B netto/m-c

POLECANA
Bielsko-Biała
2019-10-22 POLECANA