Twoje wsparcie w rekrutacji

STRAŻNIK MIEJSKI

Zakres obowiązków:

Praca patrolowa w terenie na pełny etat w systemie trzyzmianowym, przeciętnie 40 godzin w przeciętnie pięciodniowym tygodniu pracy w czteromiesięcznym okresie rozliczeniowym. Ochrona spokoju i porządku w miejscach publicznych. Czuwanie nad porządkiem i kontrola ruchu drogowego w zakresie określonym w przepisach o ruchu drogowym. Współdziałanie z właściwymi podmiotami w zakresie ratowania życia i zdrowia obywateli, pomocy w usuwaniu awarii technicznych i skutków klęsk żywiołowych oraz innych miejscowych zagrożeń. Zabezpieczenie miejsca przestępstwa, katastrofy lub innego podobnego zdarzenia albo miejsc zagrożonych takim zdarzeniem przed dostępem osób postronnych lub zniszceniem śladów i dowodów, do momentu przybycia właściwych służb, a także ustalenie, w miarę możliwości, świadków zdarzenia. Ochrona obiektów komunalnych i urządzeń użyteczności publicznej. Współdziałanie z organizatorami i innymi służbami w ochronie porządku podczas zgromadzeń i imprez publicznych. Doprowadzanie osób nietrzeźwych do izby wytrzeźwień lub miejsca ich zamieszkania, jeżeli osoby te zachowaniem swoim dają powód do zgorszenia w miejscu publicznym, znajdują się w okolicznościach zagrażających ich życiu lub zdrowiu albo zagrażają życiu lub zdrowiu innych osób. Informowanie społeczności lokalnej o stanie i rodzajach zagrożeń, a także inicjowanie i uczestnictwo w działaniach mających na celu zapobieganiu przestępstw i wykroczeń oraz zjawiskom kryminogennym i współdziałanie w tym zakresie z organami państwowymi, samorządowymi i organizacjami społecznymi. Konwojowanie dokumentów, przedmiotów wartościowych lub wartości pieniężnych dla potrzeb gminy.Wymagane dokumenty należy składać w terminie do dnia 27września 2019 r. w zamkniętej kopercie ze swoim imieniem, nazwiskiem, adresem do korespondencji i nr tel. z dopiskiem: Nabór na stanowisko Strażnika Miejskiego - Aplikanta do Straży Miejskiej w Siemianowicach Śląskich.

Wymagania:

Wykształcenia:
średnie zawodowe
Uprawnienia:
zaświadczenie o niekaralności
Uregulowany stosunek do służby wojskowej
Obywatelstwo polskie
Posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych
Ukończone 21 lat
stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na w/w określonym stanowisku
sprawność pod względem fizycznym i psychicznym
nieposzlakowana opinia
Inne wymagania:
Wykształcenie co najmniej średnie lub średnie branżowe.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE

Firma oferuje:

Wynagrodzenie brutto:
od 2 250 PLN
System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Informacje:

Miejsce pracy:
Dąbrowskiego 13, 41-100 Siemianowice Śląskie, powiat: m. Siemianowice Śląskie, woj: śląskie
Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
trzy zmiany
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Dane kontaktowe:
Straż Miejska w Siemianowicach Śląskich
032 228 47 00
Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Wymagane dokumenty:
List motywacyjny - podpisany własnoręcznie
Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o przyjęcie do pracy - wzór do pobrania na stronie www.siemianowice.pl w zakładce BIP/oferty pracy
Życiorys zawodowy (CV) podpisany własnoręcznie
Kserokopia dokumentów potwierdzających wykształcenie
Kserokopia dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe (świadectwa pracy itp.)
Kserokopia zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach
Oświadczenie o stanie zdrowia pozwalającym na zatrudnienie na w/w stanowisko - podpisane własnoręcznie.
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, poczta, inny - Wymagane dokumenty należy składać w terminie do dnia 30 października 2019 r. w zamkniętej kopercie ze swoim imieniem, nazwiskiem, adresem do korespondencji i nr tel. z dopiskiem: Nabór na stanowisko Strażnika Miejskiego - Aplikanta do Straży Miejskiej w Siemianowicach Śląskich., Termin: dzwonić od poniedziałku do piątku, Godziny : 9.00-14.00
Zawód:
Służby mundurowe
Siemianowice Śląskie
Forma zatrudnienia:
umowa na okres próbny
Wynagrodzenie:
od 2250 zł UoP brutto/m-c
Oferta dodana w dniu:
2019-09-03
Oferta wygasa w dniu:
2019-10-30
Liczba odsłon ogłoszenia:
70
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

MŁODSZY SPECJALISTA SŁUŻBY CELNO-SKARBOWEJ

Zawód: służby mundurowe Rodzaj: inna
IZBA ADMINISTRACJI SKARBOWEJ W KATOWICACH
od 2800 zł
UoP brutto/m-c
Katowice
2019-07-29
od 2800 zł

APLIKANT STRAŻY MIEJSKIEJ W KNUROWIE