Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista ds. Kalkulacji (m/k)

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-11-21

STRABAG jest obecny na polskim rynku budowlanym od ponad 30 lat i realizuje najbardziej prestiżowe i zaawansowane technologicznie  inwestycje w segmentach budownictwa ogólnego, infrastrukturalnego i inżynieryjnego. STRABAG posiada rozwiniętą sieć wytwórni mieszanek asfaltowych, własne wytwórnie betonu, laboratoria oraz własne kopalnie kruszyw. Dysponuje wysoko wykwalifikowaną kadrą specjalistów i najnowszej generacji parkiem maszynowym. W Polsce STRABAG zatrudnia blisko 6 tys. osób.

Od ponad 30 lat realizujemy w Polsce różne typy obiektów kubaturowych, począwszy od centrów handlowych, biurowców i osiedli mieszkaniowych przez zakłady przemysłowe i obiekty użyteczności publicznej, takie jak szpitale czy dworce kolejowe, aż po obiekty hydrotechniki morskiej i śródlądowej.  Zostań częścią naszego zespołu!

Zakres obowiązków:

  • analiza dokumentacji przetargowej (SIWZ oraz dokumentacji technicznej)
  • wykonywanie i sprawdzanie przedmiarów
  • opracowanie wycen kosztorysowych w oparciu o dokumentację projektową /głównie stany surowe obiektów oraz roboty ziemne/
  • przygotowanie i wysyłanie zapytań ofertowych
  • analiza i porównywanie ofert
  • negocjacje z oferentami

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne - budownictwo
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętności analityczne
  • umiejętność współpracy w zespole
  • bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, samodzielność, kreatywność, rzetelność i obowiązkowość
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym stanowić będzie atut

Firma oferuje:

  • stabilną pracę w międzynarodowej firmie
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju umiejętności
  • bardzo dobre warunki oraz narzędzia pracy
  • pakiet świadczeń medycznych
Zawód:
Specjalista
Miejsce pracy:
Katowice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-10-22
Oferta wygasła w dniu:
2019-11-21
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

RULAND Engineering & Consulting Sp. z o.o.

Specjalista do spraw ofertowania

Zawód: specjalista Rodzaj: praca stała

POLECANA
Tychy
2019-12-05 POLECANA
Track Tec Koltram sp.z o.o.

Specjalista ds Kontroli Jakości

Zawód: specjalista Rodzaj: umowa o pracę
Zawadzkie
2019-11-29

Specjalista ds. ochrony przeciwpożarowej