Twoje wsparcie w rekrutacji

Menedżer Zespołu Sprzedaży

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-10-14

W Nationale-Nederlanden wiemy, że realizowanie zadań od-do nie zawsze przynosi zamierzone efekty dlatego w codziennej pracy cenimy przedsiębiorczość i zaangażowanie ludzi. Nie boimy się wyzwań i ciągle chcemy się rozwijać - dlatego zamiast szukać Pracowników, szukamy Partnerów.

Zakres obowiązków:

  • Stale rozbudowywać strukturę sprzedażową
  • Realizować poprzez zespół plan sprzedaży w zakresie produktów ubezpieczeniowych, oraz inwestycyjnych
  • Budować pozytywny wizerunek firmy na rynku
  • Wspierać swój zespół w realizacji codziennych zadań
  • Odpowiadać za procesy, których celem jest zapewnienie najwyższych standardów obsługi Klienta
  • Realnie wpływać na tworzenie i realizację strategii działań Oddziału

Wymagania:

  • Minimum 2-letniego doświadczenia w sprzedaży,
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym, prowadzeniu rekrutacji na stanowiska sprzedażowe i/lub wdrażaniu nowych współpracowników,
  • Mile widziane doświadczenie w branży ubezpieczeniowej,
  • Gotowości do konsekwentnego rozbudowania zespołu sprzedażowego,
  • Wysoko rozwiniętych kompetencji interpersonalnych,
  • Zaangażowania i entuzjazmu,
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Gotowości do podjęcia współpracy w oparciu o własną działalność gospodarczą.

Firma oferuje:

  • Konkurencyjne dochody (podstawa) oraz system prowizyjny i premiowy uzależniony od wyników Twoich oraz Twojego zespołu,
  • Udział w profesjonalnych szkoleniach sprzedażowych i produktowych,
  • Współpracę z dużą, stabilną firmą cieszącą się dużą rozpoznawalnością i ogromnym zaufaniem Klientów kilkukrotnie nagrodzonej tytułem Najbardziej Przyjaznej Firmy Ubezpieczeniowej,
  • Pracę w strukturach sieci sprzedaży, która nieustannie się rozwija,
  • Dobrą atmosferę i pozytywną kulturę pracy w Nationale-Nederlanden.
Zawód:
Manager
Miejsce pracy:
Tarnów
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
2019-09-30
Oferta wygasła w dniu:
2019-10-14
Liczba odsłon ogłoszenia:
137
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

IBCS Poland Sp. z o.o.

Menedżer ds. eksportu oprogramowania

Zawód: manager Rodzaj: umowa o pracę
Nowy Sącz
2019-10-16
Nationale-Nederlanden

Zawód: manager Rodzaj: praca stała
Nowy Sącz
2019-10-04