Twoje wsparcie w rekrutacji

Key Account Manager

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-10-11

Maspex jest jedną z największych w Europie Środkowo-Wschodniej firm w segmencie produktów spożywczych.

Zakres obowiązków:

KLUCZOWE ZADANIA:

  • stała współpraca z klientami sieciowymi na terenie całej Polski (kontakt z kupcami centrali sieci handlowych)
  • negocjowanie warunków umów rocznych, porozumień handlowych i umów promocyjnych
  • realizacja planów sprzedażowych
  • aktywna współpraca z działami: Customer Marketingu, Finansów, Prawnym i terenowymi siłami sprzedaży

Wymagania:

SZUKAMY CIEBIE JEŚLI:

  • negocjowanie masz we krwi, a podczas rozmów handlowych czujesz się jak ryba w wodzie
  • masz min. 4-letnie doświadczenie w bezpośrednim kontakcie z kupcami w centralach sieci handlowych
  • masz doświadczenie zawodowe w branży FMCG
  • posiadasz wykształcenie wyższe i czynne prawo jazdy kat. B
  • potrafisz znaleźć wspólny język z każdym, z łatwością budujesz nowe kontakty
  • lubisz pracę na liczbach, masz umiejętności analityczne, potrafisz wyciągać wnioski z danych
  • jesteś dyspozycyjny, a przemierzanie setek kilometrów samochodem jest dla Ciebie prawdziwą przyjemnością
  • jesteś kreatywny, nastawiony na współpracę zespołową, cenisz dobrą atmosferę pracy

Firma oferuje:

ZAPEWNIAMY:

  • możliwość pracy z największymi sieciami handlowymi w Polsce
  • współpracę z markami branży spożywczej, cenionymi przez konsumentów
  • pracę w centrali renomowanej firmy w Wadowicach (praca stacjonarna)
  • pracę w zespole osób dla których ważna jest współpraca i współdziałanie
  • szereg szkoleń, które przy Twojej otwartości na naukę pozwolą Ci rozwinąć kompetencje sprzedażowe i komunikacyjne
  • atrakcyjną ścieżkę rozwoju kariery
  • niezbędne narzędzia pracy – samochód służbowy, telefon
Zawód:
Miejsce pracy:
Wadowice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-09-27
Oferta wygasła w dniu:
2019-10-11
Liczba odsłon ogłoszenia:
205
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

SPECJALISTA DO SPRAW KLUCZOWYCH KLIENTÓW (KEY ACCOUNT MANAGER)

Zawód: key account manager Rodzaj: umowa o pracę
AGRO SYNTEZA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
od 2500 zł
UoP brutto/m-c
Zakopane
2019-10-04
od 2500 zł