Twoje wsparcie w rekrutacji

Kierownik Laboratorium

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-10-11

Commercial Metals Company (CMC) to globalna firma działająca w branży hutniczej posiadająca swoje oddziały w 8 krajach w USA, Europie, Australii i Azji.  CMC Poland Sp. z o.o. jest spółką z grupy CMC w Polsce z główną siedzibą w Zawierciu, gdzie zlokalizowana jest huta stali oraz z kilkunastoma lokalizacjami na terenie całego kraju (Zbrojarnie oraz Zakłady Złomowe).

Obecnie CMC Poland Sp. z o. o. poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

KIEROWNIK  LABORATORIUM

Miejsce pracy: Zawiercie
Region: śląskie

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie, zmiany oraz  zatwierdzanie dokumentacji Systemu Zarządzania Jakością laboratorium w oparciu o wymagania normy PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02
  • Uczestniczenie w ocenie biegłości laboratoriów badawczych
  • Planowanie inwestycji wydziału
  • Planowanie i realizacja remontów i konserwacji, dbałość o legalizację sprzętu
  • Wdrażanie nowych technik analitycznych oraz ich walidacja
  • Nadzorowanie procesów badawczych
  • Okresowa kontrola pracy urządzeń analitycznych z wykorzystaniem technik statystycznych
  • Podejmowanie decyzji dot. udziału laboratorium w międzynarodowych badaniach biegłości
  • Powoływanie zespołów realizujących działania korygujące lub zapobiegawcze
  • Optymalizacja kosztów w nadzorowanym obszarze

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe chemiczne (magister chemii)
  • Znajomość metod chemii klasycznej i instrumentalnej
  • Znajomość metod i narzędzi statystycznych
  • Znajomość wymagań Zintegrowanego Systemu Zarządzania oraz normy PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym płynną komunikację
  • Certyfikat audytora wewnętrznego Zintegrowanego Systemu Zarządzania
  • Umiejętność zarządzania zespołem

Firma oferuje:

  • Praca od zaraz
  • Zatrudnienie w CMC Poland sp. z o.o. w oparciu o umowę o pracę – stała praca w stabilnej międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • Pakiet benefitów socjalnych – program prywatnej opieki zdrowotnej Medicover, program sportowy MultiSport, dofinansowania do wypoczynku
  • Godziny pracy 7:00- 15:00
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
Zawód:
Laborant
Miejsce pracy:
Zawiercie
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-10-02
Oferta wygasła w dniu:
2019-10-11
Liczba odsłon ogłoszenia:
645
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

Audytor-Laborant / Audytorka-Laborantka

Zawód: laborant Rodzaj: umowa o pracę
Eaton Automotive Systems Sp. z o.o. profil firmy
Bielsko-Biała
2019-10-18
F.P.U.H. KAMIL

LABORANT KOSMETYCZNY - miejsce pracy Cięcina

POLECANA
Żywiec
2019-10-18 POLECANA

LABORANT CHEMICZNY

Zawód: laborant Rodzaj: umowa na okres próbny
Bytomskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o. o.
2250-3500 zł
UoP brutto/m-c
Bytom
2019-10-14

ASYSTENT SPECJALISTY DS. BADAŃ

OŚRODEK BADAWCZO-ROZWOJOWY RCC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
od 2250 zł
Bytom
2019-07-30
od 2250 zł

Asystent laboratoryjny ds. obsługi administracyjno-biurowej

Zawód: laborant Rodzaj: praca stała
Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Krakowie
Kraków
2019-10-10

DIAGNOSTA LABORATORYJNY LUB TECHNIK ANALITYK

PRACOWNIA MEDYCZNO-DIAGNOSTYCZNA "DIAGNOZA" S.C. MARIA BRONIOWSKA,ELŻBIETA STANISŁAWA TOKĆ
od 3000 zł
Kraków
2019-09-20
od 3000 zł

TECHNIK LABORATORYJNY B+R

PUK TAMAX
od 2000 zł
Skawina
2019-10-17
od 2000 zł