Twoje wsparcie w rekrutacji

Lekarz Specjalista w zakresie Rehabilitacji Medycznej, Kardiologii

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-10-27

Śląskie Centrum Rehabilitacji i Prewencji to specjalistyczny szpital rehabilitacyjny, o najwyższym poziomie referencyjności. Jesteśmy zespołem wybranych i oddanych pacjentom fachowców, wyspecjalizowanych we wczesnej szpitalnej i ambulatoryjnej rehabilitacji osób po przebytych zawałach i operacjach serca oraz urazach i zabiegach ortopedycznych.

Dyrektor Śląskiego Centrum Rehabilitacji i Prewencji

Ul. Zdrojowa 6, 43-450 Ustroń

zatrudni:

  LEKARZY SPECJALISTÓW W ZAKRESIE REHABILITACJI MEDYCZNEJ lub KARDIOLOGII

Zakres obowiązków:

  • szczegóły zostaną przedstawione w rozmowie telefonicznej

Wymagania:

Firma oferuje:

Zawód:
Lekarz
Miejsce pracy:
Ustroń
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-09-27
Oferta wygasła w dniu:
2019-10-27
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)
Poszukiwane zawody Ustroń