Twoje wsparcie w rekrutacji

BRYGADZISTA PRODUKCJI - Amiblu - Dąbrowa Górnicza - Strzemieszyce

Amiblu specjalizuje się w zakresie rozwiązań dla wody pitnej, nawadniania, odprowadzania ścieków, hydroelektrowni i przemysłu. Siedziba główna Amiblu mieści się w Klagenfurcie, w Austrii. Firma posiada zakłady produkcyjne w Niemczech, Hiszpanii, Polsce i Rumunii oraz centrum R&D w Norwegii, łącznie zatrudnia blisko 1 500 osób. Nasi licencjonowani partnerzy na całym świecie, a także rozległa sieć biur sprzedaży i inżynierskich dodaje globalnego wymiaru. Dołącz do nas!

W związku z intensywnym rozwojem Wydziału Produkcji Kształtek w naszej fabryce poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

BRYGADZISTA PRODUKCJI

Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza - Strzemieszyce

Zakres obowiązków:

Kluczowe zadania na powyższym stanowisku dotyczą:

  • Efektywnego zarządzania podległym zespołem pracowników oraz dbałości o komunikację wewnętrzną;
  • Koordynowania realizacji harmonogramu produkcji;
  • Delegowania zadań i weryfikacji rezultatów ich wykonania;
  • Nadzoru nad przestrzeganiem zasad BHP na hali produkcyjnej oraz pracy w oparciu o normy jakościowe, 5S i Lean Manufacturing w podległym obszarze;
  • Bieżącego raportowania;

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym (pon-pt);
  • doświadczenia na stanowisku brygadzisty lub innym, wymagającym zarządzania podległym zespołem produkcyjnym;
  • wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych oraz przywódczych w zakresie delegowania i rozliczania zadań, motywowania, budowania zgranego zespołu;
  • dbałości o powierzony sprzęt oraz o porządek na hali produkcyjnej;
  • stosowania się do norm i procedur BHP oraz Jakości;
  • obsługi komputera, mile widziana znajomość SAP;
  • wysokiej kultury osobistej;

Firma oferuje:

W zamian za Twoją pracę oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie;
  • atrakcyjne zarobki miesięczne;
  • atrakcyjny bonus w Programie Poleceń Pracowniczych – 1000 zł brutto;
  • atrakcyjny bonus we Frekwencjomanii;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • bogaty pakiet socjalny (m.in. „wczasy pod gruszą”, bony świąteczne, paczki świąteczne dla dzieci)
  • przyjazne środowisko pracy, w którym szanujemy się wzajemnie, dzielimy się wiedzą oraz doświadczeniem;
  • wewnętrzne szkolenia wprowadzające dla nowych pracowników oraz rozwój kompetencji poprzez udział w szkoleniach zewnętrznych;

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Ambilu Poland Sp. z o.o. , ul. Koksownicza 11, , 41-300 Dąbrowa Górnicza, NIP: 9542355997
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
Amiblu Poland Sp. z o.o. , ul. Koksownicza 11, , 41-300 Dąbrowa Górnicza, NIP: 9542355997
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Zawód:
Dyspozytor
Miejsce pracy:
Dąbrowa Górnicza
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-09-26
Oferta wygasa w dniu:
2019-10-26
Liczba odsłon ogłoszenia:
318
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

DYSPOZYTOR / DYSPOZYTORKA SEKCJI TAKSÓWKOWEJ

Zawód: dyspozytor Rodzaj: umowa na okres próbny
ZWIĄZEK PRZEDSIĘBIORSTW TRANSPORTOWYCH
od 2250 zł
UoP brutto/m-c
Katowice
2019-10-07
od 2250 zł

DYSPOZYTOR/KA

Zawód: dyspozytor Rodzaj: inna
Mida Gaz Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Michał Walczak
od 2400 zł
Bytom
2019-09-18
od 2400 zł

DYSPOZYTOR

Zawód: dyspozytor Rodzaj: umowa o pracę
kontakt przez PUP
od 2250 zł
Gliwice
2019-10-08
od 2250 zł

DYSPOZYTOR

PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWO-SPEDYCYJNE WAK-TRANS SP Z O.O.
od 4000 zł
Kędzierzyn-Koźle
2019-09-25
od 4000 zł