Twoje wsparcie w rekrutacji

Kontroler Jakości

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-11-11

Grupa FAMUR jest globalnym producentem i dostawcą maszyn oraz urządzeń dla górnictwa podziemnego, odkrywkowego, transportu przeładunku, a także energetyki. Zatrudniamy pracowników w spółkach zlokalizowanych w Katowicach, Zabrzu, Rybniku, Piotrkowie Trybunalskim, Nowym Sączu i Gorlicach, a także w Niemczech, Rosji, Indiach, Kazachstanie i na Ukrainie.

Dla FAMUR S.A. Systemy Chodnikowe Remag Oddział w Katowicach poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

QC/REM/IZ/2019

Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

  • kontrola jakości części po obróbce mechanicznej
  • Kontrola konstrukcji spawanych
  • wykonywanie pomiarów w produkcji w toku oraz wyboru gotowego
  • prowadzenie dokumentacji jakościowej

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne, mile widziane wyższe z obszaru mechaniki, inżynierii produkcji, metrologii
  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • znajomość zasad Lean Manufacturing
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • mile widziane doświadczenie w pomiarach jakościowych oraz umiejętność obsługi ramienia pomiarowego
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność, odpowiedzialność
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Firma oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie stałe + część ruchoma
  • pracę w silnej grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz zdobywania cennych doświadczeń
  • świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych oraz prywatną opiekę medyczną
  • możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników (dofinansowane wyjazdy wakacyjne, stypendia zagraniczne itp.)
Zawód:
Kontroler jakości
Miejsce pracy:
Katowice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-10-16
Oferta wygasła w dniu:
2019-11-11
Liczba odsłon ogłoszenia:
2168
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PRACOWNIK PRODUKCJI- MONTER

Zawód: kontroler jakości Rodzaj: umowa o pracę
kontakt przez OHP
Sosnowiec
2019-10-07

INSEPKTOR JAKOŚCI

Zawód: kontroler jakości Rodzaj: inna
kontakt przez PUP
Dąbrowa Górnicza
2019-11-20