Twoje wsparcie w rekrutacji

Młodszy Administrator SAP

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-10-09

Maspex jest jedną z największych w Europie Środkowo-Wschodniej firm w segmencie produktów spożywczych.

Zakres obowiązków:

KLUCZOWE ZADANIA:

  • monitorowanie działania systemów SAP
  • zapewnienie dostępności systemu oraz bezpieczeństwa zgromadzonych danych
  • analiza oraz rozwiązywanie bieżących problemów związanych z funkcjonowaniem systemu
  • bieżąca aktualizacja oprogramowania SAP
  • monitorowanie komunikacji z systemami zewnętrznymi
  • wsparcie rozwoju systemu przy współpracy z jednostkami biznesowymi
  • udział w tworzeniu koncepcji rozwoju systemu i specyfikacji technicznych
  • udział w projektach z obszaru wdrożeń, aktualizacji, migracji oprogramowania SAP

Wymagania:

SZUKAMY CIEBIE JEŚLI:

  • masz wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • posiadasz wiedzę z zakresu systemów SAP (mile widziana wiedza praktyczna/doświadczenie)
  • znajomość języka ABAP będzie dodatkowym atutem
  • jesteś zorientowany na kontakt z biznesem i użytkownikami
  • charakteryzuje Cię proaktywne podejście do nowych tematów i efektywne działanie
  • znasz dobrze język angielski
  • masz czynne prawo jazdy kategorii B

Firma oferuje:

ZAPEWNIAMY:

  • pracę w firmie będącej liderem na rynku
  • możliwość zdobywania doświadczeń podczas realizacji złożonych projektów wdrożeniowych
  • pracę w zespole nastawionym na współpracę i dzielenie się wiedzą
  • program szkoleń oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w centrali firmy w Wadowicach
  • pakiet benefitów w tym m.in. opieka medyczna, karta MultiSport
Zawód:
Administrator
Miejsce pracy:
Wadowice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-09-25
Oferta wygasła w dniu:
2019-10-09
Liczba odsłon ogłoszenia:
485
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

GRUPA MASPEX

Administrator systemu SAP

Zawód: administrator Rodzaj: umowa o pracę
Wadowice
2019-10-22

INSPEKTOR OCHRONY DANYCH - DLA WYBRANYCH JEDNOSTEK OŚWIATOWYCH MIASTA KATOWICE

CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH W KATOWICACH
3740-5184 zł
UoP brutto/m-c
Katowice
2019-10-10