Twoje wsparcie w rekrutacji

INŻYNIER DS. WALIDACJI / VALIDATION ENGINEER z językiem niemieckim

TI Automotive jest zbudowana na prawie 100-letnim doświadczeniu. Projektuje i produkuje systemy i układy do przenoszenia substancji płynnych dla przemysłu motoryzacyjnego od 1919. Obecnie posiada ponad 120 zakładów w 29 krajach i zatrudnia ponad 25 000 wykwalifikowanych pracowników, specjalistów i ekspertów w swojej branży. TI Automotive posiada w Polsce 5 oddziałów i aktualnie zatrudnia ok. 2500 osób.

Dywizja TI Automotive Fuel Tank & Delivery Systems oferuje wielokrotnie nagradzane technologie i systemy paliwowe stosowane w samochodach z silnikami benzynowymi, diesla, flex-fuel oraz hybrydowymi. Połączenie zbiorników i systemów zasilania w jedną strukturę pozwala TI Automotive na rozwój i produkcję w pełni zintegrowanych systemów. Nasza siła tkwi w zaspokajaniu i wyprzedzaniu stale rosnących oczekiwań przemysłu motoryzacyjnego dotyczących efektywności systemów paliwowych i emisji spalin.

Zakład Produkcyjny TI Automotive w Wapienicy powstał w 2007r.  i specjalizuje się w produkcji pomp i modułów paliwowych. Dwie trzecie pojazdów na świecie wyposażonych jest w co najmniej jeden produkt z TI Automotive, co przekłada się na stały rozwój TI i stabilnośc zatrudnienia.

TI Automotive, FTDS Division, Bielsko- Biała, Wapienica

Goal: coordination of tank systems validation in order to meet customer and TI requirements

Zakres obowiązków:

Duties and Requirements of the Job:

QUOTE PHASE

  • create DVP (design validation plan)

DESIGN PHASE

  • create technical presentation for internal and external purpose
  • prepare DVP, communicate and find mutual agreement with customer
  • coordinate simple engineering tasks
  • prepare technical information/documents for other departments e.g Purchasing
  • draft component specifications
  • draft component DVPs

PROTOTYPE PHASE

  • support process engineers during blow molding, welding and assembly trials
  • create test plan, schedule individual tests with support from testing group
  • schedule and specify prototypes for DV testing
  • release Prototype samples

VALIDATION PHASE

  • maintain and update DVP
  • create clear test procedures
  • follow up testing activities
  • provide prototyping team with needed information as PBCL (proto build and check list) drawings, specs, physical presence, etc.
  • give validation status of project to Application Engineer or Engineering Manager
  • uploading engineering documents in internal and external databases
  • update documents in internal and external databases

INDUSTRIALISATION / MASS PRODUCTION

  • provide support to solve technical issues
  • support industrialization activity up to SOP + 90 days
  • support PPAP (Production Part Approval Process)
  • lead change management activities after SOP for engineering topics
  • take over engineering activities after SOP (plant support)
  • support Plant / Supplier cost reduction activity

FUNCTIONAL COMPETENCE

  • document and improve expertise continuously
  • create and update templates for test procedures

Wymagania:

Expectations:

  • degree in Mechanical Engineering or Automotive Engineering
  • 1-3 years’ experience in automotive business
  • team player skills
  • used to working under time pressure, both independently and efficiently
  • personal commitment to achieve optimal results taking into account costs and deadlines
  • first experience in project management
  • good knowledge with MS-Office Applications
  • Very good English (B2) and good German language skills
  • willingness to travel and to stay abroad on regular base for short term (up to 6 weeks)

Firma oferuje:

Benefits:

  • Stable employment in the international organization.
  • Multisport card
  • Private medical care package
  • Life insurance
  • Holiday bonus
  • Jubilee award
  • Christmas/Easter packages

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV w języku angielskim/ If you are interested in this position please send your CV in English.

Uwagi dotyczące aplikowania:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w zjęzyku angielskim z dopiskiem "Compliance Analyst" na adres: rekrutacja.wapienica@pl.tiauto.com lub korzystanie z przycisku "Aplikuj".

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Informujemy, że TI Poland Sp. z o.o. z siedzibą w  Bielsku-Białej, przy ul. Bestwińskiej 143 a będzie administratorem danych osobowych, które Państwo  przekażą w dokumentach aplikacyjnych do celów  rekrutacji. Państwa dane osobowe będą przetwarzane zgodnie ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2015r., poz. 2135).

Prosimy o dopisanie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2015r., poz. 2135).

Kontakt telefoniczny

(33) 470- 88-08

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
TI Poland Sp. z o.o., ul. Bestwińska 143a, 43-346 Bielsko-Biała, NIP: 9371000329
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Zawód:
Konstruktor
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-10-09
Oferta wygasa w dniu:
2019-10-23
Liczba odsłon ogłoszenia:
358
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

TI Poland Wapienica

INŻYNIER KONSTRUKTOR

Zawód: konstruktor Rodzaj: umowa o pracę

POLECANA
2019-10-18 POLECANA
ULTER-SPORT

KONSTRUKTOR

ULTER-SPORT
ULTER-SPORT

POLECANA