Twoje wsparcie w rekrutacji

Starszy informatyk

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-10-23

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie właściwej eksploatacji sprzętu teleinformatycznego.
  • Administrowanie siecią jawną i niejawną.
  • Zapewnienie bezpieczeństwa przetwarzanych danych oraz ochrony systemów teleinformatycznych WKU.
  • Planowanie rozbudowy systemów teleinformatycznych.
  • Uaktualnianie dokumentacji mobilizacyjnej w zakresie łączności.
  • Organizowanie szkoleń z zakresu wykorzystania specjalistycznego oprogramowania eksploatowanego w WKU dla użytkowników systemów teleinformatycznych.
  • Prowadzenie kontroli stanu technicznego systemów teleinformatycznych.
  • Prowadzenie systematycznych kontroli eksploatowanych urządzeń i sieci teleinformatycznych.

Wymagania:

  • wykształcenie: wyższe
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego
  • Biegła znajomość obsługi komputera w tym systemów operacyjnych.
  • Znajomość obsługi programów z pakietu Microsoft Office.
  • Znajomość budowy i konfiguracji sieci komputerowych.
  • Posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą ,, TAJNE" lub złożenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego zgodnie z ustawą z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych w przypadku braku poświadczenia bezpieczeństwa
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
Zawód:
Informatyk
Miejsce pracy:
Wyszków
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
2019-09-23
Oferta wygasła w dniu:
2019-10-23
Liczba odsłon ogłoszenia:
108
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

STRABAG

Specjalista IT - Dział Wsparcia Użytkownika (m/k)

Zawód: informatyk Rodzaj: umowa o pracę
STRABAG
STRABAG

POLECANA
Pruszków
2019-11-12 POLECANA

STARSZY TECHNIK

CENTRUM SZKOLENIA POLICJI W LEGIONOWIE