Twoje wsparcie w rekrutacji

Makler giełdy towarowej

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-10-18

Re Alloys sp. z o.o. należy do Grupy Kapitałowej Luma Holding prowadzącej działalność w branży metalurgicznej, usługowej oraz IT. Podstawową działalnością spółki jest produkcja żelazostopów na bazie krzemu. Wytwarzamy żelazostopy niszowe o wysokiej czystości  i specjalnym składzie chemicznym, mające zastosowanie w branżach przemysłu wysokich technologii. Naszymi głównymi odbiorcami są producenci stali, przemysł motoryzacyjny, zbrojeniowy i lotniczy.

Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze technicznej i menadżerskiej znającej rynek żelazostopów oraz proces produkcyjny jesteśmy zaufanym, cenionym w branży producentem żelazostopów w Europie.

Wykorzystujemy innowacyjne technologie, które są wydajne i przyjazne dla środowiska.

Zakres obowiązków:

  • obrót energią elektryczną i gazem ziemnym, w szczególności na Towarowej Giełdzie Energii, obsługa 24-godzinnego rynku dnia bieżącego w formule XBID,

  • sporządzanie analiz i prognoz rynku energii,

  • udział w współtworzeniu strategii zakupu energii elektrycznej,

  • przygotowywanie raportów, sprawozdań, opracowań,

  • przygotowywanie danych do rozliczeń okresowych,

  • bieżąca analiza stanu prawnego, sygnalizowanie zmian prawnych, wdrażanie zmian wewnątrz firmy.

Wymagania:

  • mile widziana licencja maklera giełd towarowych,

  • bardzo dobra znajomość funkcjonowania rynku energii i gazu w Polsce i za granicą oraz funkcjonowania giełdy towarowej w Polsce,

  • znajomość prawa energetycznego,

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera, w tym Excel na wysokim poziomie,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,

  • umiejętność analitycznego myślenia, umiejętności racjonalnego wnioskowania, podejmowania decyzji, zdolności do działania pod presją czasu i ryzyka.

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o wieloletnim doświadczeniu,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • bogaty pakiet benefitów: niezbędne narzędzia do pracy, bezpłatną opiekę medyczną, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie, fundusz świadczeń socjalnych

  • premię za polecenie nowego pracownika,

  • możliwość rozwoju zawodowego.

Zawód:
Makler
Miejsce pracy:
Mikołów
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-09-30
Oferta wygasła w dniu:
2019-10-18
Liczba odsłon ogłoszenia:
503
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)