Twoje wsparcie w rekrutacji

Pracownik restauracji/ gastronomii - Subway Artist

W restauracjach SUBWAY tworzymy przyjazne, zmotywowane, odpowiedzialne zespoły.

Znana, rozpoznawalna sieć amerykańskich restauracji, zatrudni pracowników.  Możliwość pracy w systemie zmianowym, konkurencyjne warunki zatrudnienia,  premie zależne od Twojego zaangażowania oraz dodatkowe pakiety socjalne.

Wyślij CV lub zadzwoń 888 170 888

dołącz do naszego zgranego zespołu.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa Gości z zachowaniem najwyższych standardów obsługi.
  • Przygotowanie oferowanych produktów i dbaniu o ich najwyższą jakość.
  • Współpraca z pozostałymi członkami zespołu.
  • Dbanie o porządek w restauracji i na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Pozytywna energia.
  • Dokładność i zaangażowanie.

Firma oferuje:

  • Wynagrodzenie godzinowe oraz premie motywacyjne.
  • Elastyczny grafik dostosowany do pracowników.
  • Jasne reguły pracy.
  • Szybką scieżkę awansów.
  • I najważniejsze: super atmosferę :)

Uwagi dotyczące aplikowania:

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w zgranym zespole, pisz śmiało !

Czekamy właśnie na Ciebie :)

SUBWAY TEAM

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ lub kontakt telefoniczny: 888 170 888.

Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
WOLEK sp. z o.o. , Trynitarska 4/12 , 31-061 Kraków, NIP: 6762389198
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zawód:
Obsługa gastronomii
Miejsce pracy:
Kraków
Forma zatrudnienia:
umowa zlecenia
Oferta dodana w dniu:
2019-10-01
Oferta wygasa w dniu:
2019-10-25
Liczba odsłon ogłoszenia:
1359
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Szczyrk Mountain Resort

Pracownik gastronomii

Zawód: obsługa gastronomii Rodzaj: praca sezonowa
Szczyrk
2019-10-14

Szczyrk
2019-10-08