Twoje wsparcie w rekrutacji

Pracownik restauracji/ gastronomii - Subway Artist

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-10-25

W restauracjach SUBWAY tworzymy przyjazne, zmotywowane, odpowiedzialne zespoły.

Znana, rozpoznawalna sieć amerykańskich restauracji, zatrudni pracowników.  Możliwość pracy w systemie zmianowym, konkurencyjne warunki zatrudnienia,  premie zależne od Twojego zaangażowania oraz dodatkowe pakiety socjalne.

Wyślij CV lub zadzwoń 888 170 888

dołącz do naszego zgranego zespołu.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa Gości z zachowaniem najwyższych standardów obsługi.
  • Przygotowanie oferowanych produktów i dbaniu o ich najwyższą jakość.
  • Współpraca z pozostałymi członkami zespołu.
  • Dbanie o porządek w restauracji i na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Pozytywna energia.
  • Dokładność i zaangażowanie.

Firma oferuje:

  • Wynagrodzenie godzinowe oraz premie motywacyjne.
  • Elastyczny grafik dostosowany do pracowników.
  • Jasne reguły pracy.
  • Szybką scieżkę awansów.
  • I najważniejsze: super atmosferę :)
Zawód:
Obsługa gastronomii
Miejsce pracy:
Kraków
Forma zatrudnienia:
umowa zlecenia
Oferta dodana w dniu:
2019-10-01
Oferta wygasła w dniu:
2019-10-25
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

GALLO NERO

Praca na zmywaku

Zawód: obsługa gastronomii Rodzaj: umowa o pracę
GALLO NERO
GALLO NERO
Bielsko-Biała
2020-01-17
Szczyrk Mountain Resort

Pracownik gastronomii - zapewniamy zakwaterowanie

Zawód: obsługa gastronomii Rodzaj: praca sezonowa
Szczyrk
2020-01-13