Twoje wsparcie w rekrutacji

IT Project Consultant / Specjalista ds. wdrożeń

Grupa LIS (Logistics Information Systems) jest wiodącym producentem zintegrowanych systemów informatycznych dla transportu, spedycji i logistyki w krajach europejskich. Od ponad 37 lat rozwijamy i oferujemy specjalistyczne oprogramowanie do planowania transportu TMS WinSped®, zarządzania flotą oraz zintegrowany portal dla zleceniodawców i przewoźników.

Zakres obowiązków:

Poszukujemy pracownika z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego i/lub angielskiego do działu project management w naszym oddziale w Pszczynie.

Opis stanowiska:

  • Przeprowadzenie wdrożenia naszego systemu dla transportu, spedycji i logistyki u klientów na terytorium Polski
  • Analiza wymagań Klienta
  • Bieżąca obsługa Klienta
  • Wsparcie klientaw zakresie optymalizacji procesów biznesowych z pomocą oprogramowania WinSped®
  • Udział w rozwoju systemu WinSped ®

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziana informatyka, logistyka - idealnie z doświadczeniem zawodowym)
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego - warunek konieczny
  • Dobra znajomość IT i/lub procesów logistycznych
  • Zaangażowanie i umiejętność szybkiej organizacji pracy

Firma oferuje:

  • Stałą pracę oraz możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i kariery zawodowej w międzynarodowej organizacji,
  • Udział w dużych, profesjonalnie realizowanych projektach,
  • Szkolenia w kraju i za granicą,
  • Możliwość praktykowania języka obcego
  • Pracę w zespole pasjonującym się nowoczesnymi technologiami
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Laptop, telefon komórkowy oraz samochód służbowy, również do celów prywatnych
  • Komfortowe, nowoczesne biuro w centrum Pszczyny, dobrą atmosferę w miejscu pracy oraz spotkania integracyjne 2 razy w roku.

Więcej inforamcji na www.lis.eu

Uwagi dotyczące aplikowania:

Prosimy o przesłanie CV w języku polskim i/lub angielskim, niemieckim na adres:

bssuchonski@lis.eu

z podaniem oczekiwanej wysokości wynagrodzenia oraz możliwego najwcześniejszego terminu rozpoczęcia pracy.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
LIS Polska Sp. z o.o., Piastowska 8, 43-200 Pszczyna, NIP: 638 181 41 96
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zawód:
Wdrożeniowiec
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-10-14
Oferta wygasa w dniu:
2019-10-20
Liczba odsłon ogłoszenia:
994
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

KSIBB.PL

WDROŻENIOWIEC - KONSULTANT SYSTEMÓW ERP

Zawód: wdrożeniowiec Rodzaj: umowa o pracę
KSIBB.PL
KSIBB.PL
2019-10-07
KSIBB.PL

KONSULTANT - WDROŻENIOWIEC BUSINESS INTELLIGENCE (BI)

KSIBB.PL
KSIBB.PL