Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista ds. ekonomicznych kontraktu

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-10-18

Działamy w sektorze infrastruktury kolejowej jako generalny wykonawca, koncentrując się na rynku polskim. Świadczymy usługi budowlano-montażowe w zakresie: budowy, modernizacji i remontów linii, stacji kolejowych oraz wykonawstwa obiektów inżynierskich i robót kubaturowych. Działamy wspólnie z naszym partnerem strategicznym, europejskim koncernem budowlanym Swietelsky Baugesellschaft m.b.H. Jako grupa kapitałowa posiadamy jeden z największych i najnowocześniejszych parków maszyn do budowy i modernizacji dróg kolejowych w Europie. Jeżeli lubisz wyzwania i cenisz sobie pracę w dynamicznym i profesjonalnym środowisku dołącz do naszego Zespołu!

/budownictwo – infrastruktura kolejowa/

Miejsce pracy: Kraków – biuro budowy, linia kolejowa nr 94, Kraków Płaszów – Podbory Skawińskie

Zakres obowiązków:

Do Twoich zadań należeć będzie m.in.:

  • planowanie, aktualizacja i bieżąca analiza budżetu kontraktu,
  • monitorowanie ryzyk ekonomicznych oraz zobowiązań i należności,
  • kontrola formalno-rachunkowa obciążeń kosztowych oraz merytoryczna z zakresu kosztów finansowania, gwarancji, ubezpieczeń oraz ich refakturowanie,
  • analiza i raportowanie odchyleń na poszczególnych pozycjach budżetowych,
  • bieżące raportowanie kosztów i wyniku finansowego kontraktu,
  • współpraca z Działem Finansowym w zakresie obsługi finansowo-księgowej realizowanego kontraktu.

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego ekonomicznego,
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętności analitycznego myślenia,
  • samodzielności w działaniu,
  • dobrej znajomości Ms Excel,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Firma oferuje:

Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • ubezpieczenie na życie,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • niezbędne narzędzia pracy.
Zawód:
Ekonomista
Miejsce pracy:
Kraków
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
2019-10-04
Oferta wygasła w dniu:
2019-10-18
Liczba odsłon ogłoszenia:
850
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)