Twoje wsparcie w rekrutacji

Kierownik Zakupów

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-09-26

Ogłoszenie na stanowisko Kierownik Zakupów - Hutchinson Poland

Hutchinson jest grupą o światowym formacie, liderem w branży samochodowej, przemysłowej, lotniczej i produktów powszechnego użytku.

Hutchinson jest obecny w Europie, Północnej i Południowej Ameryce oraz na Dalekim Wschodzie, zatrudnia 25,764 specjalistów z naszej dziedziny w 119 fabrykach w 25 krajach.

Stanowisko:Kierownik Zakupów

Zakres obowiązków

Opis stanowiska:

  • liderowanie 5-cio osobowym zespołem Specjalistów ds. Zakupów,
  • zapewnienie wymaganej jakości dostaw poprzez współpracę z dostawcami a także dbanie o terminowość dostaw,
  • przygotowanie zapytań ofertowych oraz prowadzenie negocjacji,
  • budowanie biznesowej relacji z dostawcami,
  • wspieranie struktur zakupowych w zakresie poszukiwania alternatywnych dostawców
    w krajach LCC dla materiałów bezpośrednio produkcyjnych,
  • aktywne uczestnictwo w projektach zakupowych w ramach Dóbr i Usług grupy Silesia oraz realizacja jej założeń i celów,
  • zarządzanie zmianami komponentów w produkcji seryjnej z punktu widzenia zakupowego,
  • koordynowanie wzrostu cen oraz różnic kosztów reklamacji z Lead Buyerem,
  • wprowadzanie rozwiązań mających na celu standaryzacje usług i produktów (związaną z modyfikacją procesu, zmianami technicznymi lub zmianami surowców),
  • definiowanie rocznego planu działań (GCRD, BSC, AchaData, inne),
  • odpowiedzialność za wykonywanie analiz rocznych,
  • zarządzanie budżetem zakupowym,
  • współpraca z pozostałymi oddziałami firmy,
  • uczestnictwo w zebraniach Dyrekcji zakupów Aktywności.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy w obszarze zakupów (mile widziane w zakładzie produkcyjnym z branży motoryzacyjnej),
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne w tym: komunikatywność, zorientowanie na budowanie relacji z działami operacyjnymi w zakładach i dostawcami, elastyczność w działaniu, bardzo dobra organizacja pracy
  • praktyczne doświadczenie w obsłudze dostawcy oraz podejmowaniu procesów handlowych,
  • umiejętność jednoczesnego prowadzenia kilku tematów,
  • umiejętność prowadzenia negocjacji,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom B2+/C1)

Co oferujemy

Oferujemy:

  • wysoki standard pracy w międzynarodowym środowisku,
  • możliwość szkoleń oraz rozwoju zawodowego,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych,
  • opiekę medyczną Medicover,
  • ubezpieczenie NNW,
  • program MULTISPORT – dofinansowanie,
  • dofinansowanie kosztów transportu do pracy.
Zawód:
Specjalista ds. Zakupów / Zaopatrzenia
Miejsce pracy:
Żywiec
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-09-12
Oferta wygasła w dniu:
2019-09-26
Liczba odsłon ogłoszenia:
462
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

TI Poland Wapienica

Supplier Development Engineer/ Inzynier Rozwoju Dostawców

Zawód: specjalista ds. zakupów / zaopatrzenia Rodzaj: umowa o pracę

POLECANA
Bielsko-Biała
2019-11-12 POLECANA
Adecco Poland Sp. z o.o.

Młodszy Specjalista ds. Zakupów – do przyuczenia

POLECANA
2019-11-10 POLECANA
NVH POLAND sp. z o.o.

Kierownik Działu Zakupów

2019-11-05

2019-11-01
Agencja Zatrudnienia HR SIGMA

Specjalista ds. Zaopatrzenia

Zawód: specjalista ds. zakupów / zaopatrzenia Rodzaj: praca stała
Ustroń
2019-10-31
SPOKEY SP. Z O.O.

REFERENT DS. PRODUKTU I IMPORTU

Katowice
2019-11-08
Automat Spec

Specjalista ds. zakupów i logistyki ( Kaszów k. Krakowa)

Kraków
2019-10-28