Twoje wsparcie w rekrutacji

Audytor jakości

Jesteśmy jednym z wiodących producentów kształtek oraz zaworów kulowych z polietylenu na rynku europejskim. Łącznie nasze produkty trafiają do ponad 60 krajów Świata.

Dzięki innowacyjnemu podejściu, zgranemu zespołowi oraz kreatywnemu myśleniu, co roku rozszerzamy gamę swoich produktów oraz pojawiamy się na nowych rynkach.

Pracując z nami masz szansę rozwoju, poznania swoich umiejętności oraz pracy w młodym, energicznym zespole!

Zobacz nasz film i dowiedz się więcej !

Zakres obowiązków:

  • audyty jakościowe na gniazdach produkcyjnych oraz strefie kontroli wyrobu gotowego,
  • zwalnianie produkcji,
  • bieżąca analiza braków,
  • kontrola efektywności gniazd roboczych,
  • kontrola dostaw,
  • przeprowadzanie audytów 5S,
  • raportowanie nieprawidłowości.

Wymagania:

  • doświadczenie z zakresu kontroli jakości,
  • wykształcenie min. średnie,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
  • znajomość Pakietu Office,
  • umiejętność podejmowania decyzji,
  • spostrzegawczości i asertywność.

Firma oferuje:

  • - umowa o pracę,
    - pracę w systemie III zmianowym,
    - nastawienie na długoterminową współpracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
    - pracę w zespole nastawionym na rozwój (możliwość wdrażania własnych pomysłów),

    - możliwość zdobycia nowych kwalifikacji oraz awansów stanowiskowych,

    - świadczenia w ramach ZFŚS:

    • bony Świąteczne
    • piknik rodzinny
    • paczki na Mikołaja

Uwagi dotyczące aplikowania:

Prosimy o przesłanie CV z dopiskiem:

"Audytor jakości"

na adres e-mail:

praca@foxfittings.com

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
FOX FITTINGS Sp. z o.o. Sp. k., , ul. Więźniów Oświęcimia 50, , 43-330 Wilamowice, NIP: 937-247-36-56
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Zawód:
Audytor
Miejsce pracy:
Wilamowice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-09-12
Oferta wygasa w dniu:
2019-09-26
Liczba odsłon ogłoszenia:
394
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

SEWS-CABIND POLAND

Audytor Jakości

Zawód: audytor Rodzaj: umowa o pracę
SEWS-CABIND POLAND profil firmy

POLECANA
Żywiec
2019-09-12 POLECANA