Twoje wsparcie w rekrutacji

MŁODSZY SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW

Nemak jest największym na świecie producentem najnowocześniejszych głowic cylindrów, bloków silnika, obudów sprzęgła, skrzyń biegów oraz komponentów strukturalnych, na potrzeby wiodących producentów samochodowych na całym świecie. Zatrudnia prawie 23. 000 pracowników i posiada 38 zakładów w 16 krajach Europy, Ameryki Południowej, Ameryki Północnej oraz Azji. Nemak Poland jest jedynym oddziałem korporacji zlokalizowanym w Polsce. Firma zatrudnia blisko 1.400 pracowników i jest czołowym zakładem w technologii odlewania wysokociśnieniowego (HPDC) i odlewania kokilowego (GSPM) w grupie Nemak.

Zakres obowiązków:

  • analizowanie podstawowych danych i informacji zgodnych ze swoim zakresem zakupów
  • administracja danych zakupowych w systemie komputerowym
  • prowadzenie korespondencji z dostawcami i przygotowywanie negocjacji cenowych
  • przetwarzanie zapotrzebowań, zgłaszanie braków
  • negocjacje i zawieranie umów ramowych
  • weryfikacja warunków umów

Wymagania:

Nie wymagamy doświadczenia w obszarze zakupów.

WARUNEK KONIECZNY: bardzo dobra znajomość j. angielskiego oraz j. niemieckiego.

  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego i niemieckiego
  • znajomość MS Office (SAP będzie dodatkowym atutem)
  • umiejętność pracy w grupie, komunikatywność

Firma oferuje:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • szkolenia i rozwój kwalifikacji wymaganych na stanowisku pracy
  • dobrą atmosferę pracy

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

(ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych, dalej „RODO”). informuję, iż:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest NEMAK POLAND Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej przy
     ul. Komorowickiej 53, 43 - 300 Bielsko-Biała.

 2. NEMAK POLAND Sp. z o.o. powołał inspektora ochrony danych osobowych, z którym można się skontaktować pod
     adresem e-mail: dataprivacy@nemak.com

 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia rekrutacji oraz ewentualnych następnych
     rekrutacji na podobne stanowisko na podstawie art. 6 ust 1 pkt a RODO.

 4. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy/zleceniobiorcy NEMAK POLAND sp. z o.o.
     oraz upoważnione osoby prowadzące sprawy kadrowe.

 5. Pani/Pana dane osobowe będą przekazywane do państwa trzeciego (spółki należące do grupy kapitałowej Nemak).

 6. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania rekrutacji, nie dłużej niż rok od jej zakończenia.

 7. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia
     przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym
     momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

 8. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzoru gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych
     Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

 9. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem udziału w rekrutacji.

10. Dane nie są poddane profilowaniu.

Zawód:
Specjalista ds. Zakupów / Zaopatrzenia
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-09-11
Oferta wygasa w dniu:
2019-09-25
Liczba odsłon ogłoszenia:
530
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

TI Poland Wapienica

Supplier Development Engineer/ Inzynier Rozwoju Dostawców

Zawód: specjalista ds. zakupów / zaopatrzenia Rodzaj: umowa o pracę

POLECANA
2019-09-04 POLECANA
Hutchinson

Kierownik Zakupów

Hutchinson
Hutchinson
Żywiec
2019-09-12
Automat Spec

Specjalista ds. zakupów i logistyki ( Kaszów k. Krakowa)

Kraków
2019-09-16

EU KIEROWNIK DZIAŁU ZAKUPÓW

kontakt przez PUP
od 8926 zł
UoP brutto/m-c
Kraków
2019-09-10
od 8926 zł