Twoje wsparcie w rekrutacji
PODGLĄD NIEAKTYWNEGO/NIEOPŁACONEGO OGŁOSZENIA

Mistrz / Lider zmiany produkcyjnej w Destylarni

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-09-13

Grupa Marie Brizard Wine & Spirits Polska – firma z ponad 250-letnią tradycją, producent win, wódek i napojów alkoholowych, właściciel m.in. takich marek jak Krupnik, Sobieski, William Peel czy Polonaise.

Grupa Marie Brizard Wine & Spirits Polska – firma rodzinna z ponad 250-letnią tradycją, producent win, wódek i napojów alkoholowych, właściciel m.in. takich marek jak Krupnik, Sobieski, William Peel.

Zakres obowiązków:

  • Realizacja procesów produkcji destylatu zgodnie z przyjętymi normami i parametrami
  • Obsługa i przygotowanie maszyn oraz urządzeń związanych z procesem
  • Monitorowanie procesu przy pomocy sprzętu kontrolno-pomiarowego i procesowego
  • Wizualna kontrola jakościowa procesu produkcji
  • Zapewnienie ciągłości produkcji i realizacja dziennych planów produkcyjnych
  • Przygotowywanie stanowiska pracy
  • Organizacja pracy oraz wyznaczanie zadań
  • Rozwiązywanie problemów mogących zagrozić ciągłości produkcji
  • Dbałość o dyscyplinę i bezpieczeństwo pracy

Wymagania:

  • Zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • Sumienność
  • Znajomość podstaw obsługi komputera
  • Wykształcenie chemiczne, znajomość procesów fermentacji i destylacji oraz doświadczenie w tym zakresie - mile widziane
  • Komunikatywność i umiejętnośc pracy w zespole.

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę
  • Specjalistyczne szkolenia
  • Pracę w systemie zmianowym, 4 – brygadowym.
Zawód:
Chemik
Miejsce pracy:
Łańcut
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-09-12
Oferta wygasła w dniu:
2019-09-13
Liczba odsłon ogłoszenia:

Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)