Twoje wsparcie w rekrutacji

Konsultant (K/M)

Partner Rozwoju wspiera Klientów w tworzeniu przyjaznych miejsc pracy. Specjalizuje się w usługach związanych z zarządzaniem personelem głównie w zakresie rekrutacji, rozwoju kompetencji, odkrywaniu talentów, coachingu biznesowym, badaniu satysfakcji pracowników. Realizuje projekty HRowe, szkoli managerów i właścicieli firm, wdraża zmiany organizacyjne.

Dla naszego Klienta specjalizującego się w dostarczaniu rozwiązań informatycznych w zakresie systemów zarządzania poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie klientów na pierwszej linii
  • Asystowanie przy wdrożeniach systemów ERP obejmujących działy zarządzania przedsiębiorstwem takie jak rachunkowość i finanse lub gospodarka magazynowa i majątek trwały (po przeszkoleniu)
  • Bieżące konsultacje dla klientów firmy
  • Tworzenie raportów i analiz

Wymagania:

  • Wykształcenie – średnie ekonomiczne lub wyższe z nauk ekonomicznych (rachunkowość i finanse)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w księgowości
  • Analityczne myślenie
  • Umiejętność szukania rozwiązań
  • Życzliwe podejście do klienta, łatwość nawiązywania relacji z klientem, chęci do udzielania wsparcia klientowi.
  • Chęć do ciągłego doskonalenia się i podnoszenia swoich umiejętności
  • Znajomość języka angielskiego

Mile widziane: Znajomość systemu ERP, Symfonia

Firma oferuje:

  • Pracę na umowę o pracę bezpośrednio u naszego klienta
  • Pracę na miejscu, możliwe krótkie delegacje
  • Atrakcyjne zarobki
  • Prowizje i premie
  • Liczne szkolenia wewnętrzne
  • Możliwość dofinansowania studiów
  • Możliwości rozwoju
  • Szkolenia z języka angielskie

Masz pytania zadzwoń: 690901515
Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest: Partner Rozwoju z miejscem prowadzenia działalności ul. Emilii Plater 18 A/7, 43­-300 Bielsko-Biała. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Zawód:
Konsultant
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wynagrodzenie:
3200-4250 zł UoP brutto/m-c
Oferta dodana w dniu:
2019-09-11
Oferta wygasa w dniu:
2019-09-25
Liczba odsłon ogłoszenia:
192
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

SPRZEDAWCA

Zawód: konsultant Rodzaj: umowa o pracę
kontakt przez PUP
od 2250 zł
UoP brutto/m-c
Tychy
2019-08-09
od 2250 zł