Twoje wsparcie w rekrutacji

Neurologopeda

Beskidzki Zespół Leczniczo-Rehabilitacyjny jest Samodzielnym Publicznym Szpitalem Rehabilitacyjnym z długoletnim stażem zatrudniającym około 220 pracowników. Podmiotem Tworzącym jest Województwo Śląskie, działamy w oparciu o kontrakt z  NFZ.

Beskidzki Zespół Leczniczo-Rehabilitacyjny w Jaworzu PILNIE zatrudni NEUROLOGOPEDĘ.

Zakres obowiązków:

  • realizacja obowiązków wynikających z umowy z NFZ, w zakresie opieki neurologopedycznej, osób oczekujących na udzielenie świadczenia, na optymalnym poziomie jakościowym, zgodnie z aktualnym stanem wiedzy, dostępnymi materiałami i środkami oraz przepisami w tym zakresie.

Wymagania:

  • tytuł specjalisty w dziedzinie neurologopedii lub ukończone studia podyplomowe w zakresie neurologopedii,
  • mile widziane doświadczenie w pracy.

Firma oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat (dopuszczalna inna forma współpracy - do uzgodnienia)
  • system premiowania pracowników,
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, w tym m.in. dofinansowanie do wypoczynku oraz dodatki świąteczne,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji (szkolenia),
  • dobrą atmosferę pracy i wsparcie ze strony pozostałych Współpracowników.

Uwagi dotyczące aplikowania:

Oferty zawierające życiorys (CV), list motywacyjny prosimy kierować na adres:

kadry.bzlr@wizja.net.pl

z dopiskiem

REKRUTACJA NA STANOWISKO Neurologopeda

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Beskidzki Zespół Leczniczo-Rehabilitacyjny, Szpital Opieki Długoterminowej w Jaworzu, ul.Słoneczna 83, 43-384 Jaworze, NIP: 937-14-94-573
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zawód:
Lekarz
Miejsce pracy:
Jaworze
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-09-11
Oferta wygasa w dniu:
2019-09-25
Liczba odsłon ogłoszenia:
71
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)