Twoje wsparcie w rekrutacji

Regionalny Inżynier Sprzedaży

Jesteśmy nowoczesną firmą doradztwa personalnego doskonale znającą rynek pracy. Nasza główna usługa to rekrutacja personelu na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Potrafimy skutecznie i szybko przeprowadzić rekrutację  doświadczonych i wykwalifikowanych: inżynierów, specjalistów, managerów. Świadczymy także inne usługi z zakresu HR: przeprowadzanie testów osobowościowych, przygotowywanie raportów płacowych, a także prowadzenie kampanii ogłoszeniowych w serwisach związanych z pracą.

Dla naszego klienta - stabilnej i renomowanej firmy zajmującej się dystrybucją i serwisem obrabiarek CNC jednego z wiodących światowych producentów tych maszyn w związku z rozwojem zespołu sprzedażowego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy:  woj. pomorskie

Nr ref. RIS/10507

Zakres obowiązków:

  • Doradztwo handlowo-techniczne oraz obsługa sprzedażowa obecnych i nowych klientów firmy,
  • Przygotowywanie ofert  i rozwiązań techniczno-cenowych,
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z klientami,
  • Uczestniczenie w negocjacjach w zakresie finalizacji projektów sprzedażowych,
  • Realizacja celów sprzedażowych,
  • Raportowanie wyników pracy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Min. 2 lata doświadczenie w sprzedaży produktów technicznych w branży obróbki skrawaniem,
  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami,
  • Zaangażowanie w prowadzone projekty,
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji,
  • Język angielski na poziomie min. B2,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Gotowość do pracy mobilnej.

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub w ramach umowy B2B w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku – lider na rynku obrabiarek w Polsce,
  • Możliwość uczestnictwa w innowacyjnych i rozwojowych projektach m.in. w ramach Przemysłu 4.0,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport),
  • Niezbędne narzędzia do pracy (telefon, komputer itd.),
  • Samochód służbowy z możliwością korzystania w celach prywatnych,
  • Bieżące wsparcie managera.

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Zawód:
Inżynier
Miejsce pracy:
Gdańsk
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-09-11
Oferta wygasa w dniu:
2019-09-25
Liczba odsłon ogłoszenia:
48
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

KONSTRUKTOR

Zawód: inżynier Rodzaj: umowa o pracę
Activ Sp. z o. o.
4000-7000 zł
UoP brutto/m-c
Pszczółki
2019-09-03

INŻYNIER INŻYNIERII ŚRODOWISKA - INSTALACJE SANITARNE

kontakt przez PUP
od 2250 zł
Gdynia
2019-09-06
od 2250 zł

INŻYNIER PROGRAMISTA/ INŻYNIER ELEKTRYK/ INŻYNIER ŁĄCZNOŚCI

PZP PERSONEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
od 12000 zł
Elbląg
2019-09-10
od 12000 zł

SPECJALISTA DO SPRAW KALKULACJI

Zawód: inżynier Rodzaj: umowa na okres próbny
Wireland Sp. z o.o.
3500-4000 zł
Bytów
2019-09-13

KIEROWNIK DS. WODNO - KANALIZACYJNYCH

Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.
od 5000 zł
Susz
2019-05-08
od 5000 zł

INSPEKTOR DS. ELEKTROENERGETYCZNYCH

OPEC - INEKO Sp.z o.o.
od 4000 zł
Grudziądz
2019-09-11
od 4000 zł

ASYSTENT PROJEKTANTA

Design Construction Studio s.c. A. Redmerski, R. Modzelewski, A. Redmerska, E. Modzelewska
od 3400 zł
Grudziądz
2019-08-28
od 3400 zł

INŻYNIER - PROGRAMISTA ROBOTÓW SPAWALNICZYCH

"MAAD" P.H.U.P. Maria Wiśniewska
od 3500 zł
Tuchola
2019-08-21
od 3500 zł