Twoje wsparcie w rekrutacji

Główny specjalista ds. księgowości

ŚRUBENA UNIA Sp z o.o. jest jednym z największych producentów elementów złącznych w Polsce i w Europie.

Dzięki wykorzystaniu zarówno technologii na zimno i na gorąco produkujemy śruby, nakrętki, wkręty i wyroby rysunkowe w bardzo szerokim zakresie wymiarowym i asortymentowym. Obecnie w średnicach od M5 do M64 oferujemy produkty we wszystkich klasach własności mechanicznych wykonywane zarówno według standardów jak i indywidualnych wymagań klienta.

Należymy do prężnie rozwijającej się Grupy Kapitałowej z branży metalowej, jednej z największych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Wieloletnia aktywność na polskim rynku wraz z nieustannym rozwojem pozwala nam grać kluczową role w czołówce firm tego sektora.

Poszukujemy kandydata zainteresowanego podjęciem długofalowej współpracy z firmą, poprzez objęcie stanowiska głównego specjalisty ds. księgowości.

Zakres obowiązków:

  • Wyliczanie, księgowanie i uzgadnianie stanu rezerw/RMK/leasingu/podatku odroczonego
  • Wycena pozycji aktywów i pasywów
  • Czynności związane z zamknięciem miesiąca i roku
  • Udział w procesie automatyzacji i zwiększania efektywności w pracy działu księgowości
  • Przygotowywanie i sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, CIT
  • Przygotowanie i sporządzanie sprawozdań do GUS i NBP
  • Współpraca przy sporządzaniu okresowych i rocznych sprawozdań finansowych wg UoR / MSR/MSSF
  • Współpraca z audytorami finansowymi
  • Bieżąca współpraca z Główną Księgową

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (rachunkowość, finanse)
  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Znajomość MSR/MSSF, UoR, prawa podatkowego
  • Wysokie zdolności analityczne
  • Znajomość systemów klasy ERP (znajomość Impuls Evo będzie atutem)
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Inicjatywa w działaniu i proaktywne podejście do rozwiązywania problemów,
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana

Firma oferuje:

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pracę w stabilnym środowisku
  • Szkolenia i rozwój kompetencji
  • Pakiet medyczny

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
ŚRUBENA UNIA Sp. z o.o. , ul. Grunwaldzka 5 , 34-300 Żywiec, NIP: 5472029479
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zawód:
Specjalista ds. finansów
Miejsce pracy:
Żywiec
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-09-19
Oferta wygasa w dniu:
2019-10-19
Liczba odsłon ogłoszenia:
799
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

SalesHR

Specjalista ds. kontroli finansów

Zawód: specjalista ds. finansów Rodzaj: umowa o pracę
SalesHR
SalesHR
9500-10000 zł
UoP brutto/m-c

POLECANA
Kraków
2019-09-10 POLECANA

FUNDRAISER

Zawód: specjalista ds. finansów Rodzaj: inna
FUNDACJA OFIARUJ SERCE
Chorzów
2019-09-18

SPECJALISTA DS. FUNDUSZY ZEWNĘTRZNYCH I ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA IM.BOLESŁAWA LUBOSZA W TARNOWSKICH GÓRACH
od 3400 zł
Tarnowskie Góry
2019-09-11
od 3400 zł