Twoje wsparcie w rekrutacji
PODGLĄD NIEAKTYWNEGO/NIEOPŁACONEGO OGŁOSZENIA

Specjalista ds. Obsługi Klienta - Rzeszów

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-09-20

Grupa Kapitałowa IGLOTEX to polski czołowy dystrybutor żywności mrożonej z własnym zapleczem produkcyjnym. Jesteśmy niekwestionowanym liderem specjalizującym się w dystrybucji produktów mrożonych, chłodzonych, towarów suchych oraz ryb i owoców morza – zarówno w kanale detalicznym jak i gastronomicznym. W swoich strukturach posiadamy 19 oddziałów dystrybucyjnych, 6 cross-docków oraz 3 zakłady produkcyjne. Obecnie zatrudniamy łącznie około 3000 wykwalifikowanych pracowników na terenie całego kraju.

W związku z dynamicznym rozwojem Spółki poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA

Miejsce pracy: Rzeszów

Zakres obowiązków:

  • Wprowadzanie oraz administrowanie zamówieniami sprzedażowymi,
  • Tworzenie oraz ewidencjonowanie dokumentów sprzedażowych (FV, WZ, KP, korekty),
  • Bezpośrednia oraz telefoniczna obsługa Klienta, obsługa kasowa,
  • Tworzenie listów przewozowych, rozliczanie kierowców.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Doświadczenie w pracy biurowej lub administracyjnej,
  • Praktyczna znajomość obsługi programów pakietu MS Office,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (4:00-12:00; 12:00-20:00; 16:00-24:00),
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Firma oferuje:

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Kompleksowy program wdrożeniowy,
  • Możliwość skorzystania z bogatej oferty benefitów, m.in. platformy kafeteryjnej, karty MultiSport, pakietu prywatnej opieki medycznej, grupowego ubezpieczenia na życie, dofinansowania do wypoczynku i in.
Zawód:
Specjalista ds. obsługi klienta
Miejsce pracy:
Rzeszów
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-09-10
Oferta wygasła w dniu:
2019-09-20
Liczba odsłon ogłoszenia:

Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

OPIEKUN KLIENTA

Zawód: specjalista ds. obsługi klienta Rodzaj: inna
kontakt przez PUP
od 1033 zł
UoP brutto/m-c
Ropczyce
2019-09-20
od 1033 zł