Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista ds. customer marketingu w kanale nowoczesnym

Maspex jest jedną z największych w Europie Środkowo-Wschodniej firm w segmencie produktów spożywczych.

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za kreowanie i koordynowanie działań trade marketingowych, przeznaczonych do kanału nowoczesnego w zakresie produktów Food należących do portfolio Maspex.

Poszukujemy eksperta, który dzięki przeprowadzonym analizom, posiadanemu doświadczeniu i efektywnej pracy będzie potrafił wybrać właściwą drogę rozwoju naszych marek w punktach sprzedaży.

Zakres obowiązków:

KLUCZOWE ZADANIA:

  • badania i analizy rynku i sprzedaży;
  • tworzenie strategii rozwoju marek Maspex w obszarze dystrybucji, merchandisingu i sprzedaży;
  • planowanie kalendarza działań promocyjnych dla wybranych grup produktów i kanałów sprzedaży;
  • budowanie dostępności i widoczności produktów Maspex w punktach sprzedaży w sieciach w całej Polsce;
  • wdrażanie, monitorowanie i ewaluacja podejmowanych działań;
  • rekomendowanie zmian i innowacji w oparciu o zdobyte doświadczenie, dostępną wiedzę i trendy rynkowe;
  • przygotowywanie i zarządzanie niezbędnymi materiałami promocyjnymi;
  • tworzenie i rozliczanie budżetu promocyjnego.

Wymagania:

SZUKAMY CIEBIE JEŚLI:

  • nie są Ci obce programy MS Office a w szczególności MS Excel i Power Point;
  • masz wykształcenie wyższe bądź jesteś w trakcie kształcenia;
  • posiadasz umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków;
  • bardzo dobrą organizację masz we krwi i lubisz realizować to, co sobie zamierzyłeś;
  • masz prawo jazdy kat. B oraz czynnie z niego korzystasz;
  • jesteś gotowy do wyjazdów służbowych;
  • miałeś styczność z podstawowymi zasadami marketingu i trade-marketingu, co będzie dodatkowym atutem.

Firma oferuje:

ZAPEWNIAMY:

  • interesującą pracę w centrali stabilnej, renomowanej firmy w Wadowicach;
  • zdobywanie doświadczenia w dynamicznym, nastawionym na współpracę zespole;
  • możliwość rozwoju kompetencji osobistych oraz wiedzy z zakresu marketingu i trade marketingu;
  • poszerzanie i rozwijanie wiedzy z zakresu marketingu, trade-marketingu i shopper-marketingu;
  • możliwość realizacji własnych koncepcji i pomysłów w praktyce;
  • programy szkoleń i kursy językowe;
  • pakiet benefitów w tym m.in. opieka medyczna, karta MultiSport.

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.
Zawód:
Inny
Miejsce pracy:
Wadowice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-09-10
Oferta wygasa w dniu:
2019-09-24
Liczba odsłon ogłoszenia:
217
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Stanpol Sp. z o.o.

Pracownik działu atrakcji

Zawód: inny Rodzaj: umowa o pracę

POLECANA
Targanice
2019-08-28 POLECANA
Hutchinson Poland Sp.z o.o.

Stażysta w Dziale BHP

Zawód: inny Rodzaj: staż
Bielsko-Biała
2019-09-13

Staż w Dziale Produkcji

2019-09-13
ROSINSKI PACKAGING Spółka z o.o.

PRAKTYKI - TECHNOLOG / PROGRAMISTA / KONSTRUKTOR / INŻYNIER PROCESU

Zawód: inny Rodzaj: inna
2019-09-10
Adecco Poland Sp. z o.o.

Audytor mobilny

2019-09-06
PHUP „IGUM” Sp. z o.o.

Pomocnik produkcyjny

2019-09-03

Program rozwoju kariery dla absolwentów i studentów z niepełnosprawnością

Fundacja Sustinae
Kraków
2019-09-13
Artery

Bellman/Portier-Elastyczny Grafik/160h w miesiącu

Zawód: inny Rodzaj: praca stała
Artery
Artery
Kraków
2019-09-10

PRACOWNIK DO NADZORU OSÓB SPRZĄTAJĄCYCH (OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE)

Zawód: inny Rodzaj: umowa na okres próbny
ZAKŁADY USŁUGOWE POŁUDNIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
od 2250 zł
UoP brutto/m-c
Katowice
2019-09-02
od 2250 zł

PRAKTYKA STUDENCKA W SĄDZIE REJONOWYM W ZABRZU

Zawód: inny Rodzaj: praktyka
SĄD REJONOWY W ZABRZU
Zabrze
2019-09-09

PRAKTYKA STUDENCKA W SĄDZIE REJONOWYM W ZABRZU - SEKCJA INFORMATYCZNA

Sąd Rejonowy w Zabrzu
Zabrze
2019-09-09

PRAKTYKA STUDENCKA W SĄDZIE REJONOWYM W ZABRZU - ZKSS

Zabrze
2019-09-09