Twoje wsparcie w rekrutacji

Konstruktor urządzeń do przemysłu spożywczego

Zakres obowiązków:

• Tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej w formie 2D-3D,

• Prace konstrukcyjne w zakresie projektowania urządzeń,
• Sporządzanie dokumentacji technicznej,

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe techniczne,
• Dobra znajomość języka angielskiego,
• Znajomość środowiska MS Office,
• Bardzo dobra znajomość AutoCAD 3D,
• Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
• Zaangażowanie w pracę, wysoka kultura osobista, chęć zdobywania nowego doświadczenia,
• Umiejętność pracy w zespole pod presją czasu,
• Prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:

• Pracę w dynamicznej firmie w środowisku międzynarodowym,
• Szkolenia techniczne,
• Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego,
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
• Przyjazną atmosferę pracy.

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ lub przesłanie CV  na adres:

rekrutacja@rulandec.com

wraz z poniższą klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb procesu rekrutacyjnego na stanowisko konstruktora urządzeń do przemysłu spożywczego , prowadzonego przez Ruland Engineering & Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Tychach, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.

Informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane oferty.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
RULAND Engineering & Consulting Sp. z o.o. , Tychy 43-100 , Ul.Podleska 51, NIP: 6462488619
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Zawód:
Konstruktor
Miejsce pracy:
Tychy
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-09-10
Oferta wygasa w dniu:
2019-10-10
Liczba odsłon ogłoszenia:
107
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Tech-Projekt

Konstruktor maszyn

Zawód: konstruktor Rodzaj: umowa o pracę
2774-7000 zł
UoP brutto/m-c

POLECANA
Bielsko-Biała
2019-09-13 POLECANA
REM-FORM Precyzyjna Obróbka Metali

Konstruktor/Technolog