Twoje wsparcie w rekrutacji

PRACOWNIK PRODUKCJI

Zakres obowiązków:

Segregowanie gotowych i schłodzonych tarcz hamulcowych
Kontrola jakości, Prace produkcyjne
Pracodawca zapewnia dowóz pracowników z Poręby, Zawiercia, Łaz, Ciągowic. Poczatkowo umowa o pracę tymczasową - praca na trzy zmiany w systemie czterobrygadowym

Wymagania:

Wykształcenia:
zasadnicze zawodowe
Inne wymagania:
[Inne] : Chęć do podjęcia pracy w systemie zmianowym, Zaangażowanie w powierzone zadania, Dobra kondycja fizyczna,
Oferujemy: Pracę na nowych zautomatyzowanych liniach. Atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone o system premiowy! Pracę od zaraz. Stabilne zatrudnienie,Darmowy transport pracowniczyDodatkowo płatne nadgodziny
Rozbudowany pakiet socjalny: paczki świąteczne, kartę Multisport, opiekę medyczną
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE

Firma oferuje:

Wynagrodzenie brutto:
od 4 000 PLN
System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Informacje:

Miejsce pracy:
41-300 Dąbrowa Górnicza, powiat: m. Dąbrowa Górnicza, woj: śląskie
Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
ruch ciągły
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Wymagane dokumenty:
CV
na rozmowę z pracodawca proszę umawiać się telefonicznie pod nr 698 623 662
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon, inny - CV
Zawód:
Rzemieślnik
Dąbrowa Górnicza
Forma zatrudnienia:
inna
Wynagrodzenie:
od 4000 zł UoP brutto/m-c
Oferta dodana w dniu:
2019-02-14
Oferta wygasa w dniu:
2019-10-10
Liczba odsłon ogłoszenia:
80
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PRACOWNIK FIZYCZNY

Zawód: rzemieślnik Rodzaj: umowa na okres próbny
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA ZAKŁAD ZDUŃSKI ZBIGNIEW GOLA
od 3923 zł
UoP brutto/m-c
Katowice
2019-09-18