Twoje wsparcie w rekrutacji

Asystent/ ka Dyrektora Finansowego

Celem Agencji Zatrudnienia HR SIGMA jest umożliwienie kontaktu pomiędzy rozwijającymi się firmami a osobami poszukującymi nowego zatrudnienia. Główne założenia opierają się na prowadzeniu analizy zatrudnienia u pracodawcy, badaniu potrzeb związanych z budowaniem nowych stanowisk pracy, określeniu kwalifikacji i predyspozycji zawodowych kandydatów, selekcji nadesłanych dokumentów aplikacyjnych oraz przygotowaniu i przeprowadzeniu rozmów rekrutacyjnych na wybrane stanowiska. Naszym Klientom gwarantujemy pomoc w doborze kandydatów do pracy do pracy na stanowiska wymagające szczególnych predyspozycji i kwalifikacji.
Agencja Zatrudnienia HR SIGMA jest wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 9591.

Zakres obowiązków:

  • pomoc przy obsłudze księgowej spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości oraz przepisami podatkowymi,
  • udział w pracach związanych z controlingiem finansowym,
  • wystawianie fv i kontrola rozliczeń,
  • dekretowanie i księgowanie fv zgodnie z zakładowym planem kont,
  • przygotowywanie potwierdzeń sald dla klientów,
  • kontrole rozrachunków z kontrahentami, wyjaśnianie niezgodności,
  • przygotowanie raportów sprawdzających stan kont bilansowych i innych analiz na potrzeby firmy,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych według określonych standardów,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP),
  • przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych,
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami.
  • samodzielne wykonywanie raportów w MS Excel

Wymagania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy w księgowości,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, rachunkowość, podatki),
  • znajomość zasad rachunkowości, zagadnień księgowych,
  • znajomość przepisów podatkowych,
  • znajomość programu MS Excel,
  • znajomość programów księgowych,
  • umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność i sumienność,
  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy w zespole.

Firma oferuje:

  • umowę bezpośrednio zawartą z firmą,
  • szkolenia tematyczne doskonalące wiedzę,
  • możliwość rozwoju zawodowego wraz z poszerzaniem kompetencji i odpowiedzialności.
Zawód:
Administrator
Miejsce pracy:
Żywiec
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
2019-09-08
Oferta wygasa w dniu:
2019-09-22
Liczba odsłon ogłoszenia:
254
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

ADMINISTRATOR STRON INTERNETOWYCH

Zawód: administrator Rodzaj: inna
kontakt przez PUP
Kraków
2019-09-06