Twoje wsparcie w rekrutacji

Mechanical Project Manager

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-09-20

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Dla naszego klienta, jednego z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w Słupsku, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Mechanical Project Manager.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie projektu na poziomie projekt inżyniera w początkowym etapie współpracy celem zapoznania się ze specyfiką produkcji,
  • Prowadzenie projektów mechanicznych na poziomie projekt managera, współpraca z klientem i zespołem sprzedażowym,
  • Koordynacja działań projektowym pomiędzy zespołem inżynieryjnym mechanicznym, elektrycznym, PLC oraz projekt inżynierami,
  • Planowanie działań projektowych w odniesieniu do generalnego planu produkcji, inżynierii oraz realizacji,
  • Budowanie i motywowanie zespołu,
  • Rozwiązywanie problemow technicznych, czynny udział w rozwoju koncepcji projektu automatyzacji,
  • Koordynacja logistyki dostaw do klienta oraz działań instalacyjnych - doprowadzenie do odbioru projektu przez Klienta;

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w firmie inżynieryjnej, produkcyjnej jako projektant lub technolog co najmniej 5 lat,
  • Co najmniej 1-2 lata w kierowaniu małym zespołem lub w pracy bezpośrednio z klientem w prowadzeniu projektów mechanicznych na terenie PL lub EU,
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku,
  • Gotowość do podróży służbowych,
  • Umiejętności negocjacyjne oraz asertywność,
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektu w obszarze automatyzacji produkcji - mile widziane,
  • Wykształcenie magisterskie – Mechanika Budowa Maszyn, Inżynieria Mechaniczna,
  • Mile widziane – wykształcenie podyplomowe managerskie, zarządzanie produkcja, zarządzanie projektami lub certyfikat PMP, PRINCE;

Firma oferuje:

  • Prace w międzynarodowym i nowoczesnym środowisku,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
Zawód:
Manager
Miejsce pracy:
Słupsk
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-09-06
Oferta wygasła w dniu:
2019-09-20
Liczba odsłon ogłoszenia:
176
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)