Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista ds. Rekrutacji IT

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-09-20

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego klienta – międzynarodowej firmy z branży HR, będącej liderem na arenie międzynarodowej, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalisty ds. Rekrutacji

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie profili stanowisk oraz strategii pozyskiwania kandydatów na poszczególne stanowiska w branży IT,
  • Rozwój innowacyjnych możliwości pozyskiwania talentów obejmujących networking oraz ogólnoświatowe media społecznościowe, efektywne wykorzystanie kanałów pozyskiwania i przyciąganie kandydatów,
  • Raportowanie w zakresie podejmowanych działań rekrutacyjnych.

Wymagania:

  • Co najmniej półroczne doświadczenie w wyszukiwaniu kandydatów dla branży IT na krajowym rynku pracy,
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjnych, również w zakresie prowadzenia rozmów telefonicznych,
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min B2+).

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie w renomowanej, międzynarodowej organizacji z możliwością rozwoju w wielonarodowym środowisku,
  • Szansę pracy ze światowymi liderami z różnych sektorów i krajów,
  • Możliwości zaangażowania w dodatkowe przedsięwzięcia obejmujące wzmacnianie wizerunku marki, społeczną odpowiedzialność biznesu, imprezy z funduszu socjalnego oraz pozycję trenera wewnętrznego,
  • Profesjonalne szkolenia z zakresu dzielenia się wiedzą i mentoring,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na atrakcyjnych warunkach finansowych.
Zawód:
Specjalista ds. HR
Miejsce pracy:
Gdańsk
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-09-06
Oferta wygasła w dniu:
2019-09-20
Liczba odsłon ogłoszenia:
131
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

POŚREDNIK PRACY/ POŚREDNIK PRACY - STAŻYSTA

Zawód: specjalista ds. hr Rodzaj: umowa o pracę
Pomorska Wojewódzka Komenda OHP
od 2250 zł
UoP brutto/m-c
Pruszcz Gdański
2019-09-03
od 2250 zł

PRACOWNIK BIUROWY - REKRUTER

Zawód: specjalista ds. hr Rodzaj: inna