Twoje wsparcie w rekrutacji

Ustawiacz Pojazdów Trakcyjnych

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-09-20

Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie Firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc Kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

Dla naszego klienta, firmy z branży kolejowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Ustawiacz/Manewrowy
Miejsce Pracy: Gdańsk/Gdynia

Zakres obowiązków:

  • Sprzęganie i rozprzęganie pojazdów kolejowych, przestawianie zwrotnic i wykolejnic,
  • Zabezpieczanie pojazdów kolejowych przed zbiegnięciem,
  • Wykonywanie prac załadunkowych (zgodnie z posiadanymi uprawnieniami),
  • Dokonywanie prób hamulców, wykonywanie prób uproszczonych hamulca,
  • Operatywna realizacja planu pracy manewrowej,
  • Współpraca z pracownikami służb kolejowych w celu zapewnienia ciągłości i terminowości świadczonych usług.

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (najlepiej o profilu kolejowym, elektrycznym lub mechanicznym),
  • Świadectwo złożenia egzaminu kwalifikacyjnego na stanowisko ustawiacza,
  • Stan zdrowia pozwalający na wykonywanie zawodu,
  • Odpowiedzialność, dokładność i dobra organizacja pracy.

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Prywatna Opieka Medyczna LuxMed,
  • Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego w PZU,
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych: (wczasy pod gruszą, dodatek na Święta Wielkanocne oraz Bożego Narodzenia, Mikołajki, kredkowe, zapomogi).
Zawód:
Kontroler
Miejsce pracy:
Gdańsk
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wynagrodzenie:
4800-5100 zł UoP brutto/m-c
Oferta dodana w dniu:
2019-09-06
Oferta wygasła w dniu:
2019-09-20
Liczba odsłon ogłoszenia:
126
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Kontroler skarbowy ds. analizy ryzyka i wymiany informacji międzynarodowej

Zawód: kontroler Rodzaj: praca stała
Izba Administracji Skarbowej w Gdańsku
Gdynia
2019-09-19