Twoje wsparcie w rekrutacji

Senior software engineer C/C++

Partner Rozwoju wspiera Klientów w tworzeniu przyjaznych miejsc pracy. Specjalizuje się w usługach związanych z zarządzaniem personelem głównie w zakresie rekrutacji, rozwoju kompetencji, odkrywaniu talentów, coachingu biznesowym, badaniu satysfakcji pracowników. Realizuje projekty HRowe, szkoli managerów i właścicieli firm, wdraża zmiany organizacyjne.

Dla naszego klienta specjalizującego się w rozwoju specjalistycznego oprogramowania

Poszukujemy kolejnych osób do nowo powstającego zespołu na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zakres obowiązków:

  • Opracowanie na poziomie organizacji metodologii dla projektowania i rozwoju aplikacji
  • Odpowiedzialność za analizę, projektowanie i określanie wymaganych działań w zakresie kodowania, programowania i integracji w oparciu o znajomość ogólnej architektury produktu
  • Kontakt z interesariuszami w celu opracowywaniu planów biznesowych oraz szczegółów technicznych produktów
  • Współpraca ze zespołem
  • Identyfikacja oraz ocena nowych technologii w celach dostosowania ich do organizacji
  • Przeglądanie i ocena projektów pod kątem zgodności z wytycznymi i normami dotyczącymi rozwoju: poprawa jakości produktu i zmniejszenia ryzyka awarii

Wymagania:

  • Minimum 4 lat doświadczenia w tworzeniu oprogramowania
  • Umiejętności programowania (C /C++)
  • Wiedzę na temat opracowywania wielowątkowych, wysoce skalowalnych komponentów
  • Znajomość rozwoju i programowania obiektowego OOP
  • Doświadczenie w tworzeniu zwinnego oprogramowania – Agile
  • Dobra znajomość systemu Linux
  • Umiejętności techniczne i analityczne na wysokim poziomie
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne oraz umiejętność pracy z różnorodnymi i rozproszonymi zespołami produktowymi w zwinnym środowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym

Mile widziane: Doświadczenie w programowaniu w Java

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony bezpośrednio u naszego klienta
  • Wynagrodzenie uzależnione od kompetencji  od 9000 do 15 000 PLN
  • Miłą atmosferę pracy
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Szkolenie językowe z native speakerami w godzinach pracy
  • Ubezpieczenia na życie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta Multisport
  • Bezpłatną kawę i świeże owoce
  • Bezpłatny parking

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest: Partner Rozwoju z miejscem prowadzenia działalności ul. Emilii Plater 18 A/7, 43­-300 Bielsko-Biała. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: Partner Rozwoju z miejscem prowadzenia działalności ul. Emilii Plater 18 A/7,  43­-300 Bielsko-Biała, zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej i przyszłych rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Zawód:
Inżynier oprogramowania
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wynagrodzenie:
9000-15000 zł UoP brutto/m-c
Oferta dodana w dniu:
2019-09-05
Oferta wygasa w dniu:
2019-09-19
Liczba odsłon ogłoszenia:
186
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Senior Embedded Software Engineer AUTOSAR

Zawód: inżynier oprogramowania Rodzaj: inna
Key Solutions Polska Sp. z o.o.

POLECANA
Zagranica
2019-09-04 POLECANA
Infolet

System Engineer - Nr ref. (107/236)