Twoje wsparcie w rekrutacji

Asystent w dziale marketingu

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-09-19

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Lobo jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników. Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów szukamy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie i wdrażanie aktywności promocyjnych oraz długoterminowych programów,
  • przygotowywanie materiałów wspierających sprzedaż i gadżetów oraz zarządzanie ich stanem magazynowym,
  • przygotowywanie materiałów szkoleniowych,
  • wsparcie w organizacji konferencji i wydarzeń,
  • współpraca z Regionalnymi Kierownikami Sprzedaży,
  • współpraca z agencjami reklamowymi i dostawcami,
  • pomoc w bieżących sprawach administracyjnych,

Wymagania:

  • umiejętności analityczne,
  • dobra organizacja pracy oraz terminowość,
  • bardzo dobra znajomość programu Microsoft Office (w szczególności Excel oraz Power Point),
  • umiejętność pracy w zespole,
  • otwartość na nowe wyzwania,
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego.

Firma oferuje:

  • szkolenia produktowe,
  • szkolenia stanowiskowe,
  • wiele dodatkowych benefitów pozapłacowych, np. opieka medyczna, karta multisport, zniżki na produkty firmowe, itd.
Zawód:
Specjalista ds. marketingu
Miejsce pracy:
Warszawa
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-09-05
Oferta wygasła w dniu:
2019-09-19
Liczba odsłon ogłoszenia:
142
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

ZASTĘPCA KIEROWNIKA

Zawód: specjalista ds. marketingu Rodzaj: umowa o pracę
LUXMODEL-THI THANH AN DO
od 3500 zł
UoP brutto/m-c
Wólka Kosowska
2019-09-18
od 3500 zł

MENEDŻER

Golden Fountain International Trade Sp. z o.o.
od 3500 zł
2019-09-18
od 3500 zł

SPECJALISTA DS. PROMOCJI

kontakt przez PUP
od 2336 zł
Czosnów
2019-08-21
od 2336 zł

SPECJALISTA DS. MARKETINGU

Zawód: specjalista ds. marketingu Rodzaj: umowa na okres próbny
Polmlek Sp. z o. o.
od 2300 zł
Pułtusk
2019-08-21
od 2300 zł

MANAGER SPRZEDAŻY

Arleta Prylowski "ARMAT"
od 2250 zł
Wilczkowice Górne
2019-09-13
od 2250 zł

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ

Zawód: specjalista ds. marketingu Rodzaj: inna
od 1033 zł
Płock
2019-09-09
od 1033 zł