Twoje wsparcie w rekrutacji

Asystent(ka) Analityka biznesowego

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-09-19

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Lobo jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników. Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów szukamy osób na stanowisko:

Młodszy analityk/ Asystent(ka) analityka biznesowego

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie raportów i analiz,
  • Koordynowanie zamówień z magazynów centralnych,
  • Zarządzanie asortymentem,
  • Tworzenie narzędzi usprawniających pracę Działu Sprzedaży i Marketingu,
  • Wsparcie w procesie ustalania cen katalogowych.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (EXCEL),
  • Samodzielność oraz rzetelność,
  • Język angielski na poziomie B1/B2,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Firma oferuje:

  • Pracę w międzynarodowej korporacji,
  • Szkolenia stanowiskowe,
  • Szkolenia produktowe,
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych.
Zawód:
Analityk
Miejsce pracy:
Warszawa
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-09-05
Oferta wygasła w dniu:
2019-09-19
Liczba odsłon ogłoszenia:
134
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

TECHNIK ANALITYKI MEDYCZNEJ

Zawód: analityk Rodzaj: umowa o pracę
Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie
od 2700 zł
UoP brutto/m-c
Ciechanów
2019-04-08
od 2700 zł