Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista ds. Zaopatrzenia – Dział Utrzymania Ruchu

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-09-18

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego klienta – międzynarodowej firmy produkcyjnej, lidera na rynku europejskim w swojej branży, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowe prowadzenie procesu zaopatrzenia w części zamienne do maszyn i urządzeń
  • Przygotowanie zapytań ofertowych i zamówień na części zamienne do maszyn i urządzeń,
  • Kontakt z dostawcami,
  • Nadzór nad magazynem części, kontrolę stanów magazynowych,
  • Wsparcie techniczne pracowników Działu Utrzymania Ruchu.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne (preferowane kierunki mechanika, elektrotechnika, automatyka itp.),
  • Doświadczenie zawodowego na stanowisku elektromechanika lub inżyniera w dziale technicznym,
  • Bardzo dobre umiejętności czytania dokumentacji technicznej,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Praktyczna znajomość obsługi programu SAP będzie mile widziana.

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Bogaty pakiet socjalny (szkolenia, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, fundusz socjalny),
  • Zatrudnienie w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Pracę w pozytywnej atmosferze, możliwości rozwoju zawodowego.
Zawód:
Specjalista ds. Zakupów / Zaopatrzenia
Miejsce pracy:
Tomaszów Mazowiecki
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-09-04
Oferta wygasła w dniu:
2019-09-18
Liczba odsłon ogłoszenia:
133
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

AGENT DO SPRAW ZAKUPÓW

Zawód: specjalista ds. zakupów / zaopatrzenia Rodzaj: umowa o pracę
PW Krystian Sp. z o.o.
od 3500 zł
UoP brutto/m-c
Przysucha
2019-08-14
od 3500 zł