Twoje wsparcie w rekrutacji

Java Developer

Pitney Bowes is a leading provider of customer communication technologies. Our software, equipment and services help businesses communicate with their customers more effectively in today’s multi-channel environment. Through our unique combination of smarter analytical tools and expertise in physical, digital and hybrid communications, we‘re helping businesses meet the many challenges of connecting with individual customers.

Zakres obowiązków:

Pomożesz nam w:

  • Tworzeniu i utrzymaniu systemów służących przetwarzaniu danych geolokacyjnych z całego świata w celu uzyskania wyższej jakości
  • Kreowaniu systemów wykorzystujących dane geolokacyjne w formie serwisów udostępnianych Klientom
  • Przygotowaniu narzędzi usprawniających proces powstawania wyżej wymienionych systemów
  • Projektowaniu i impletowaniu nowych funkcjonalności
  • Pracy z najnowszymi technologiami: AWS, Terraform, Jenkins Pipelines, Groovy, Java, Python, Perl, C#, C++

Wymagania:

Szukamy Ciebie jeśli:

  • Jesteś inżynierem oprogramowania dbającym o rozwój swoich umiejętności, otwartym na poszerzanie swojej wiedzy o nieznane ci dotąd technologie i języki programowania
  • Masz więcej niż kilka lat doświadczenia z JVM i SQL
  • Doceniasz pracę w międzynarodowym zespole i cieszy Cię możliwość współpracy z ludźmi z całego świata, a komunikacja w języku angielskim nie stanowi dla Ciebie problemu
  • Jesteś fanem Czystego Kodu
  • Potrafisz wskazać problemy w kodzie napisanym przez kogoś innego oraz doceniasz, gdy inne osoby zwrócą Ci uwagę podczas CodeReview
  • Potrafisz dostrzec szerszy obraz problemu nad którym pracujesz i proaktywnie wyjaśniasz zaistniałe wątpliwości
  • Granica między devopsem programistą a testerem jest dla Ciebie niewyraźna i odnajdziesz się dobrze w każdej z tych ról.

Firma oferuje:

W zamian oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Świetną atmosferę w pracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy zdalnej (raz w tygodniu)
  • Szkolenia językowe z native speakerem w godzinach pracy
  • Program poleceń pracowniczych (do 1500$)
  • Ubezpieczenie na życie
  • Zdrowe ciało- zdrowy duch: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, świeże owoce, game room, program zapobiegania bólom pleców, prysznic
  • Imprezy integracyjne: Kid’s Day, Summer Barbecue, Christmas Dinner
  • Darmowy parking samochodowy w centrum miasta oraz parking dla rowerów

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Pitney Bowes Polska Sp. z o.o., ul. Sukiennicza 2, 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 7010131109
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zawód:
Programista
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-09-12
Oferta wygasa w dniu:
2019-09-26
Liczba odsłon ogłoszenia:
467
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

EPLAN Software & Service

Programista C++ lub C#

Zawód: programista Rodzaj: praca stała
Cieszyn
2019-09-16

Front-end Developer

Cieszyn
2019-09-16
Adecco Poland Sp. z o.o.

Programista