Twoje wsparcie w rekrutacji

pracownik produkcji

Mikrohuta uruchomiona w 1973 r. specjalizuje się w produkcji wyrobów ze stali nierdzewnych i stopów niklowych.

Jest liderem na polskim rynku wśród producentów wyrobów ciągnionych . Dla utrzymania roli czołowego producenta oraz dla większej satysfakcji naszych klientów zrealizowano szeroki program inwestycyjny pozwalający na znaczne podwyższenie jakości oferowanych przez nas wyrobów.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza – Strzemieszyce ul. Katowicka 11

(łatwy dojazd z różnych kierunków)

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn produkcyjnych do ciągnienia i obróbki cieplnej (ciągarki, piece)
  • kontrola przebiegu procesu produkcyjnego
  • produkowanie wyrobów zgodnie z obowiązującymi normami i systemem jakości
  • właściwe i bezpieczne postępowanie z elementami dostaw i wyrobami będącymi w trakcie procesu na swoim stanowisku pracy
  • Czynności pomocnicze przy produkcji.

Wymagania:

  • mile widziane uprawnienia UDT do obsługi suwnic z poziomu zero lub gotowość podjęcia szkolenia w tym zakresie, finansowane przez pracodawcę
  • dyspozycyjność, elastyczność (gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym)
  • umiejętność pracy z zespole
  • odpowiedzialność, dokładność, komunikatywność, uczciwość
  • chęć do pracy

Firma oferuje:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • wynagrodzenie zasadnicze,
  • dodatek stażowy, nagrody jubileuszowe,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • pakiet medyczny płacony przez pracodawcę,
  • Karta Multisport płacona przez pracodawcę,
  • owoce dla pracowników, tzw. „Owocowe wtorki”,
  • atrakcyjny bonus w programie „Poleć znajomego” – 1000 zł brutto,
  • zatrudnienie bezpośrednio przez firmę BHH Mikrohuta Sp. z o.o.

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
BHH MIKROHUTA SP. Z O.O. , ul. Katowicka 11 , 42-530 Dąbrowa Górnicza, NIP: 6292099591
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zawód:
Hutnik
Miejsce pracy:
Dąbrowa Górnicza
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-09-17
Oferta wygasa w dniu:
2019-09-19
Liczba odsłon ogłoszenia:
914
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PRACOWNIK PRODUKCJI

Zawód: hutnik Rodzaj: umowa o pracę
COGNOR SPÓŁKA AKCYJNA ODDZIAŁ OM SZOPIENICE W KATOWICACH
od 2250 zł
UoP brutto/m-c
Katowice
2019-07-25
od 2250 zł