Twoje wsparcie w rekrutacji

Kontroler Jakości

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-09-18

Job Impulse to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę stałą, tymczasową i dorywczą. Za naszym pośrednictwem w 2018 roku zatrudnienie znalazło ponad 30 000 osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach programu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością. Jesteśmy właścicielem portalu pracy dorywczej strefajob.pl

 Łódź, ul. Lodowa

Zakres obowiązków:

  • nadzorowanie jakościowe bieżącej produkcji
  • kontrola wizualna półproduktów i wyrobów gotowych zgodnie z obowiązującymi standardami
  • prowadzenie dokumentacji kontrolno-pomiarowej
  • wprowadzanie statystycznych danych jakościowych do systemu SAP
  • natychmiastowe reagowanie na niezgodności w nadzorowanych produktach oraz uniemożliwienie przedostania się wadliwych detali do klienta
  • przeprowadzanie instruktaży jakościowych w obszarze produkcji
  • inne zadania zlecone przez przełożonego

Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie 3 - zmianowym
  • dobra znajomość obsługi komputera (środowisko Windows)
  • doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych
  • doświadczenie na produkcji, gdzie do zadań należała kontrola wizualna
  • znajomość rysunku technicznego - miele widziane
  • znajomość obsługi podstawowych narzędzi pomiarowych - mile widziane
  • umiejętność pracy w zespole
  • spostrzegawczość, uważność
  • znajomość języka polskiego

Firma oferuje:

  • praca w pełnym etacie na umowę o pracę tymczasową
  • praca w systemie 3 - zmianowym
  • bezpłatny transport: Głowno, Łęczyca, Daszyna, Ozorków
  • otrzymasz wynagrodzenie 16 zł brutto za godz.
  • premia dla działu QS od 100 do 200 zł brutto
  • premia max. do 250 zł brutto
  • dodatki za nadgodziny 50% powyżej 8h w dzień roboczy, 100% za wolny dzień wg grafiku, 170% za niedzielę i święta
  • możliwość skorzystania z karty Multisport już od 74 zł
  • dodatkowo otrzymasz 1000 zł za polecenie znajomego do pracy, który przepracuje co najmniej 6 miesięcy
  • opieka i pomoc dedykowanych konsultantów
Zawód:
Kontroler jakości
Miejsce pracy:
Łódź
Forma zatrudnienia:
praca tymczasowa
Oferta dodana w dniu:
2019-09-04
Oferta wygasła w dniu:
2019-09-18
Liczba odsłon ogłoszenia:
169
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Exact Systems Sp. z o.o.

Kontroler/ka Jakości

Zawód: kontroler jakości Rodzaj: umowa zlecenia
Radomsko
2019-09-20

REFERENT DZIAŁU ROZWOJU I JAKOŚCI

Zawód: kontroler jakości Rodzaj: umowa o pracę
ZOSP RP Wytwórnia Umundurowania Strażackiego
od 2300 zł
UoP brutto/m-c