Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista ds. płac

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-09-17

ADP Polska jest największą na polskim rynku firmą specjalizującą się w usługach outsourcingu kadrowo-płacowego, będąc jednocześnie częścią światowego lidera w tym obszarze – ADP®. Każdego dnia tysiące organizacji z całego świata polegają właśnie na ADP. Od międzynarodowych korporacji po małe firmy – wiodące rozwiązania ADP dla personelu pozwalają przedsiębiorstwom robić to, w czym są najlepsze – interesy. W Polsce z sukcesem działamy już prawie 20 lat i zatrudniamy 330 najwyższej klasy specjalistów gotowych dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Teraz Ty również możesz stać się częścią tego świata i dołączyć do naszego zespołu.

Do naszego zespołu w Warszawie poszukujemy młodszych specjalistów, którzy chcą zdobywać doświadczenie w zakresie płac, jest to ich pasja i plan na przyszłość. W swoich strukturach posiadamy wiele różnych możliwości zdobywania, wykorzystywania i rozwijania posiadanej wiedzy oraz umiejętności. Wyślij swoją aplikację, a my postaramy się przedstawić Ci najbardziej odpowiednią ofertę pracy, która w pełni pozwoli wydobyć Twój potencjał.

Zakres obowiązków:

  • Naliczanie wynagrodzeń dla pracowników zatrudnionych u Klientów ADP,
  • Prowadzanie danych do oprogramowania kadrowo-płacowego ADP,
  • Kontakt i współpraca z zespołem HR po stronie Klienta,
  • Opracowywanie raportów i analiz,efektywna współpraca z pozostałymi działami firmy.

Wymagania:

  • Pierwszego doświadczenia na podobnym stanowisku (praktyki/staże) oraz wiedzy z zakresu płac,
  • Swobody w pracy z komputerem (w szczególności w programie Excel),
  • Wykształcenia minimum średniego (mile widziane wyższe kierunkowe),
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (minimum B1) i gotowości do jego używania w codziennej pracy,
  • Gotowości do stałego rozwijania swojej wiedzy i umiejętności,
  • Terminowości, dokładności, samodzielności oraz bardzo dobrej organizacji pracy,
  • Zaangażowania, komunikatywności i umiejętności pracy w zespole.

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na podstawie umowy o pracę,
  • Nowoczesne i komfortowe środowisko pracy,
  • Możliwość rozwoju zarówno w ramach specjalizacji, potencjalnego awansu, czy udziału w projektach i inicjatywach,
  • Wsparcie doświadczonego zespołu i pakiet szkoleń,
  • Atrakcyjne dodatkowe benefity i świadczenia pracownicze (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, ZFŚS).

Informujemy, że będziemy się kontaktować tylko z wybranymi kandydatami.

Zawód:
Specjalista ds. kadr i płac
Miejsce pracy:
Warszawa
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
2019-09-03
Oferta wygasła w dniu:
2019-09-17
Liczba odsłon ogłoszenia:
154
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

SPECJALISTA DS. PŁAC

Zawód: specjalista ds. kadr i płac Rodzaj: umowa o pracę
Hotel Narvil Sp. z o.o.
4000-4500 zł
UoP brutto/m-c
Serock
2019-08-23

SPECJALISTA DO SPRAW ZATRUDNIENIA I PLŁAC

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USLUGOWO-HANDLOWE INTERBUD SPÓŁKA Z O.O.
od 4500 zł
Radom
2019-09-19
od 4500 zł

REFERENT DS. KADROWO - PŁACOWYCH

kontakt przez PUP
od 2500 zł
Radom
2019-09-17
od 2500 zł