Twoje wsparcie w rekrutacji

Audytor Jakości

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-10-14

Firma Sews-Cabind Poland, zajmująca się produkcją wiązek elektrycznych dla przemysłu motoryzacyjnego, działa na polskim rynku od 2001 roku, gdy dołączyła do Grupy Sumitomo, jednej z najpotężniejszych japońskich grup przedsiębiorstw.

Zakres obowiązków:

  • codzienny nadzór nad przestrzeganiem Zakładowych standardów jakości obowiązujących, wsparcie przy eliminacji ew. zakłóceń i ich przyczyn w bieżącej produkcji,
  • działania na liniach produkujących wpływające na poprawę poziomu jakości (szkolenia),
  • aktywny udział we współpracy z przełożonymi we wprowadzaniu ulepszeń w Firmie,
  • walidacja oprzyrządowania produkcyjnego.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • min. 1 rok pracy w firmie produkcyjnej (preferowane branża motoryzacyjna),
  • preferowane doświadczenie na stanowisku kontrolnym (Test elektryczny, Kontrola Końcowa), wzorcowni lub innym,
  • zmysł techniczny,
  • znajomość produktów Firmy,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • posługiwanie się podstawowym sprzętem pomiarowym,
  • analityczny sposób myślenia,
  • komunikatywność,
  • umiejętność przekazywania wiedzy.

Firma oferuje:

  • stałe zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • szkolenia doskonalące umiejętności pracownicze,
  • bardzo dobrze rozbudowany pakiet socjalny (zapomogi, bony świąteczne, paczki, dofinansowanie wypoczynku dzieci, pożyczki mieszkaniowe, dofinansowanie integracji pracowniczej),
  • różnego rodzaju premie pieniężne,
  • nagrody pieniężne.
Zawód:
Audytor
Miejsce pracy:
Żywiec
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-09-30
Oferta wygasła w dniu:
2019-10-14
Liczba odsłon ogłoszenia:
2572
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PROSEAT Sp. z o.o.

Audytor jakości

Zawód: audytor Rodzaj: umowa o pracę
PROSEAT Sp. z o.o. profil firmy

POLECANA
Czechowice-Dziedzice
2019-11-13 POLECANA