Twoje wsparcie w rekrutacji

Lektor - nauczyciel języka angielskiego Warszawa Grochów II

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-09-13

Early Stage Grochów II poszukuje lektorów języka angielskiego na rok szkolny 2019/2020.

Zajęcia odbywają się na Grochowie w okolicach szkół publicznych, ul. Kamionkowska, Szaserów, Boremlowska, Białowieska, Osiecka, Zbaraska.

Bardzo dobry dojazd z centrum.

Na które pytanie odpowiesz: „TAK”?

  • Czy jesteś lektorem języka angielskiego, który szuka zmiany – chcesz wspiąć się na kolejny szczyt, pójść inną drogą niż dotychczas?
  • Uczysz języka angielskiego w szkole państwowej i myślisz o sprawdzeniu się po drugiej stronie lustra, w szkole prywatnej?
  • A może jeszcze studiujesz i chcesz poczuć, że masz wpływ i dasz radę rozszerzać horyzonty uczniów, odkrywając przed nimi galaktyki języka angielskiego?

Masz inną historię o sobie do opowiedzenia, oczywiście po angielsku? :)

YOU MATTER.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie zajęć z języka angielskiego dla dzieci.

Wymagania:

  • Szukamy osób, które dobrze znają język angielski, lubią uczyć dzieci lub młodzież i chcą być częścią naszego zespołu.

Firma oferuje:

  • dobre stawki: 80-95 zł/60 min.;
  • różne formy współpracy (zlecenie, działalność gospodarcza, umowa o pracę);
  • wyjątkowe, autorskie materiały;
  • dostęp do platformy on-line i aplikacji muzycznej, dzięki której przygotowanie do lekcji jest jeszcze łatwiejsze;
  • unikalne szkolenia i możliwość stałego rozwijania swoich kompetencji;
  • pracę w atmosferze wzajemnego uczenia się – metodyk chętnie służy swoją wiedzą i doświadczeniem, niezależnie od tego czy przed pracą u nas miałeś doświadczenia pedagogiczne;
  • możliwość zdobycia kwalifikacji metodyka, szkoleniowca, autora materiałów, managera szkoły, jeśli w przyszłości zechcesz pójść w jednym z tych kierunków;
  • oferty pracy podczas ferii i w wakacje (w wybranych filiach)
Zawód:
Lektor
Miejsce pracy:
Warszawa
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
2019-08-30
Oferta wygasła w dniu:
2019-09-13
Liczba odsłon ogłoszenia:
170
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Early Stage

Lektor - nauczyciel języka angielskiego

Zawód: lektor Rodzaj: praca stała
Early Stage
Early Stage
Legionowo
2019-09-11
Early Stage

Early Stage
Early Stage