Twoje wsparcie w rekrutacji

Projektant Graficzny

Firma Prosperplast jest jednym z liderów wśród producentów, nie tylko w Polsce, ale także w Europie szerokiej gamy artykułów z branży tworzyw sztucznych do domu i ogrodu, takich jak donice, kompostowniki, palisady, konewki, łopaty, skrzynki narzędziowe oraz długo oczekiwane artykuły dziecięce (sanki, ślizgi, itd.).

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy samodzielnej i kreatywnej osoby, z praktyczną znajomością obsługi programów graficznych typu Adobe zainteresowanej rozwojem w dziedzinie komunikacji marki.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie spójnych kreacji graficznych,
  • tworzenie materiałów graficznych dla kanałów social media, newsletterów oraz kampanii reklamowych,
  • tworzenie materiałów do druku (katalogi, ulotki, foldery, plakaty),
  • retusz i obróbka zdjęć,
  • dbanie o spójność wizualną kampanii,
  • sporządzanie materiałów promocyjnych firmy,
  • wsparcie działań marketingowo- reklamowych i współpraca z innymi działami wewnątrz firmy.

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość programów Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign, Premiere),
  • portfolio poparte ciekawymi projektami,
  • precyzja i dbałość o szczegóły, wyczucie estetyki,
  • znajomość aktualnych trendów w projektowaniu na potrzeby online i offline,
  • wyobraźnia przestrzenna i zmysł artystyczny,
  • kreatywne myślenie i twórcze podejście do realizowanych projektów,
  • komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole projektowym.

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od umiejętności,
  • przyjazną atmosferę w wyspecjalizowanym zespole,
  • pełną wyzwań pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • dodatkowe benefity.

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
PROSPERPLAST 1 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, 43-378 Rybarzowice, ul. Wilkowska 968, NIP: 5470200928
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zawód:
Grafik
Miejsce pracy:
Rybarzowice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-09-16
Oferta wygasa w dniu:
2019-09-30
Liczba odsłon ogłoszenia:
694
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Czek.it

Grafik komputerowy

Zawód: grafik Rodzaj: umowa o pracę
Czek.it
Czek.it
3900-5500 zł
UoP brutto/m-c
Bielsko-Biała
2019-09-17
KISS digital