Twoje wsparcie w rekrutacji

International Key Account Manager

Ogłoszenie na stanowisko International Key Account Manager - SalesHR

Jesteśmy agencją rekrutacyjną która realizuje projekty na kluczowe stanowiska dla naszych klientów.

Dla naszego klienta, innowacyjnej firmy z Ameryki Północnej, szukamy osoby na ww. stanowisko

Stanowisko:International Key Account Manager

Zakres obowiązków

Twoimi obowiązkami w zamian, będą:

  • Poszukiwanie nowych klientów dla firmy
  • Nawiązywanie relacji i aktywna sprzedaż innowacyjnego produktu wykorzystywanego w różnych branżach
  • Skuteczna finalizacja i opieka posprzedażna klientów z całego świata

Wymagania

Jeżeli posiadasz:

  • Doświadczenie w sprzedaży do klientów końcowych takich jak : firmy farmaceutyczne, kosmetyczne, producentów z sektora FMCG na terenie Europy / USA
  • Biegle władasz językiem angielskim C1 (dodatkowy język : francuski lub niemiecki będą dużym atutem)
  • Umiesz pracować na celach i targetach
  • Jesteś osobą samodzielną i kreatywną aktywnie umiejącą pozyskiwać klientów

Co oferujemy

To zaproponujemy Ci:

  • Bardzo dobre wynagrodzenie podstawowe : 11 000 – 13 000 PLN w oparciu o umowę B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne zależne od sprzedaży, bez górnego limitu
  • Niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy klasy średniej wyższej
  • Możliwość sprzedaży bardzo innowacyjnego produktu który jest mocno na czasie
  • Pracę bezpośrednio raportującą do CEO

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Priority Sale - Marcin Sojka , ul. Marchołta 28/30 , 31-416 Kraków, NIP: 7342730461
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zawód:
Key Account Manager
Miejsce pracy:
Kraków
Forma zatrudnienia:
praca stała
Wynagrodzenie:
11000-13000 zł B2B netto/m-c
Oferta dodana w dniu:
2019-09-11
Oferta wygasa w dniu:
2019-09-25
Liczba odsłon ogłoszenia:
312
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

SPOKEY SP. Z O.O.

Zawód: key account manager Rodzaj: umowa o pracę
Katowice
2019-09-10