Twoje wsparcie w rekrutacji

DORADCA KLIENTA / PRZEDSTAWICIEL UBEZPIECZENIOWO- FINANSOWY

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-09-13

Obowiązki;
-sprzedaż produktów indywidualnych,grupowych-pracowniczych oraz majątkowych poprzez przygotowywanie indywidualnych rozwiązań dla Klientów
 -profesjonalna obsługa naszych obecnych i przyszłych Klientów w oparciu o standardy firmy
 -organizacja i prowadzenie spotkań biznesowych z Klientami
-kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:
 -wykształcenie minimum średnie
-bardzo dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne, otwartość, zaangażowanie
-silna orientacja na cel, konsekwencja w dążeniu do celu
- być ambitny, przedsiębiorczy i wykazywać inicjatywę
- dobrze organizować swój czas pracy

 Oferujemy:
- profesjonalny pakiet szkoleń (pierwszy miesiąc 3200 zł , bez sprzedaży)
- atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa 3200 zł + prowizja + premia-nowoczesne biuro w Kutnie oraz w Płocku
 -pracę w stabilnej instytucji finansowej o ugruntowanej pozycji na rynku
- bogaty pakiet benefitów (np. karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, program emerytalny)
-wsparcie Menedżera na każdym etapie współpracy -szansę na rozwój i realizację celów zawodowych

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż produktów indywidualnych,grupowych-pracowniczych oraz majątkowych poprzez przygotowywanie indywidualnych rozwiązań dla Klientów
  • Profesjonalna obsługa naszych obecnych i przyszłych Klientów w oparciu o standardy firmy
  • Organizacja i prowadzenie spotkań biznesowych z Klientami
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Bardzo dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne, otwartość, zaangażowanie
  • Silna orientacja na cel, konsekwencja w dążeniu do celu
  • Być ambitny, przedsiębiorczy i wykazywać inicjatywę
  • Dobrze organizować swój czas pracy

Firma oferuje:

  • Profesjonalny pakiet szkoleń (pierwszy miesiąc 3200 zł , bez sprzedaży)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa 3200 zł + prowizja + premia-nowoczesne biuro w Kutnie oraz w Płocku
  • Pracę w stabilnej instytucji finansowej o ugruntowanej pozycji na rynk
  • Bogaty pakiet benefitów (np. karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, program emerytalny)
  • Wsparcie Menedżera na każdym etapie współpracy -szansę na rozwój i realizację celów zawodowych
Zawód:
Agent ubezpieczeniowy
Miejsce pracy:
Kutno
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
2019-08-30
Oferta wygasła w dniu:
2019-09-13
Liczba odsłon ogłoszenia:
115
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY UBEZPIECZEŃ

Zawód: agent ubezpieczeniowy Rodzaj: umowa o pracę
Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych "TUW"
od 3000 zł
UoP brutto/m-c
Płock
2019-08-30
od 3000 zł

DORADCA KLIENTA

Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Paweł Majewski