Twoje wsparcie w rekrutacji

Dyspozytor / Spedytor międzynarodowy - FLOTA WŁASNA

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-09-12

Jesteśmy prężnie działającą Agencją Pośrednictwa Pracy. Od lat z powodzeniem funkcjonujemy na globalnym rynku, ze szczególnym uwzględnieniem Polski i Francji.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko

Nasz Klient, firma produkcyjna poszukuje Spedytora / Dyspozytora do OBSŁUGI FLOTY WŁASNEJ

Miejsce pracy: Łańcut - PRACA STACJONARNA

Zakres obowiązków:

  • Planowanie transportu w przewozach krajowych i międzynarodowych
  • Utrzymywanie stałych kontaktów z Kierowcami
  • Monitorowanie realizacje zleceń przewozowych oraz dbałość o terminowość dostaw
  • Pozyskiwanie nowych dostawców usług transportowych
  • Obsługa giełd transportowych (Timo , Trans)

Wymagania:

  • Min. roczne doświadczenie w branży TSL
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Firma oferuje:

  • Umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Pracę od poniedziałku do piątku (I zmiana 8-16)
  • Wynagrodzenie podstawowe na okresie próbnym: 2800 – 3000 zł netto
  • Dobre warunki socjalne: kuchnia, jadalnia, pomieszczenie socjalne
  • Ubezpieczenie grupow
  • Karta Mutlisport dofinansowana 50/50
Zawód:
Dyspozytor
Miejsce pracy:
Łańcut
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-08-29
Oferta wygasła w dniu:
2019-09-12
Liczba odsłon ogłoszenia:
129
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

SPECJALISTA DS.PLANOWANIA I ROZLICZANIA CZASU PRACY KIEROWCÓW

Zawód: dyspozytor Rodzaj: umowa na okres próbny
PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ JAROSŁAW SPÓŁKA AKCYJNA
od 2500 zł
UoP brutto/m-c
Jarosław
2019-09-12
od 2500 zł