Twoje wsparcie w rekrutacji
PODGLĄD NIEAKTYWNEGO/NIEOPŁACONEGO OGŁOSZENIA

Specjalista ds. Handlowych / Zakupy

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-10-06

Alumetal SA  to nowoczesny i prężnie rozwijający się producent wtórnych aluminiowych stopów odlewniczych, zaliczany do największych w Europie.

Naszą największą wartością są pracownicy, dlatego wspieramy ich rozwój i zaangażowanie. Od lat tworzy przyjazne i rozwojowe środowisko pracy, które pozwala Pracownikom odpowiednio wykorzystywać własny potencjał i osiągnąć satysfakcję zawodową.

ALUMETAL SA - jeden z europejskich liderów, prężnie rozwijający się i nowoczesny producent aluminiowych stopów odlewniczych poszukuje pracownika na stanowisko

SPECJALISTA DS. HANDLOWYCH W DZIALE HANDLOWYM

Miejsce pracy: woj. małopolskie, Kęty

Atutem Naszej firmy są wysoko wykwalifikowani eksperci ściśle współpracujący na każdym stanowisku pracy. Jeśli cenisz sobie profesjonalizm, chcesz wyznaczać nowe kierunki rozwoju, lubisz podejmować nowe wyzwania i chcesz uczestniczyć w Naszym sukcesie, a do każdego zadania podchodzisz indywidualnie, dołącz do grupy fachowców, którzy zmieniają oblicze biznesu –

zostań współtwórcą Grupy Alumetal

Zakres obowiązków:

Do zakresu obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

  • realizacja wyznaczonych celów zakupowych Firmy;

  • negocjowanie i zawieranie umów zakupu surowców i innych materiałów lub usług;

  • koordynacja realizacji zawartych kontraktów;

  • współpraca z bieżącym portfelem dostawców krajowych i zagranicznych Firmy;

  • budowanie i utrzymywanie stałych relacji z dostawcami;

  • aktywne poszukiwanie nowych źródeł zaopatrzenia w kraju i za granicą;

  • ścisła współpraca z innymi Spółkami Grupy Kapitałowej Alumetal SA;

  • aktywne współrealizowanie zadań związanych z łańcuchem dostaw;

Wymagania:

Od osoby ubiegającej się o w/w stanowisko oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego – studia techniczne lub ekonomiczne,

  • biegłej znajomości języka angielskiego – warunek konieczny;

  • łatwości nawiązywania kontaktów oraz zdolności budowania relacji interpersonalnych i współpracy

zespołowej;

  • umiejętności negocjacyjnych i analitycznych;

  • samodyscypliny i nastawienia na realizację zadań:;

  • predyspozycji do pracy z klientami;

  • znajomości systemu klasy ERP (mile widziany IFS);

  • prawo jazdy kat. B;

  • dyspozycyjności do wyjazdów służbowych.

Firma oferuje:

Proponujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę;

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się Grupie Kapitałowej;

  • pracę w międzynarodowym środowisku biznesowym;

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych doświadczenia i zaangażowania oraz realizacji celów.

Zawód:
Handlowiec-Doradca
Miejsce pracy:
Kęty
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-10-04
Oferta wygasła w dniu:
2019-10-06
Liczba odsłon ogłoszenia:

Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Szczyrk Mountain Resort

Pracownik wypożyczalni lub serwisu sprzętu narciarskiego

Zawód: handlowiec-doradca Rodzaj: praca sezonowa
Bielsko-Biała
2019-11-04
Aplikuj.pl

Specjalista ds. sprzedaży

Zawód: handlowiec-doradca Rodzaj: umowa o pracę
Aplikuj.pl
Aplikuj.pl

POLECANA