Twoje wsparcie w rekrutacji

Mistrz / kierownik zmianowy

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-09-19

VESUVIUS POLAND SP. Z O.O. należy do grupy Vesuvius – światowego lidera w produkcji, sprzedaży  i projektowaniu wysokogatunkowej ceramiki, materiałów ogniotrwałych i systemów kontroli dla wymagających zastosowań przemysłowych.

Obecnie, w związku z rozwojem naszej firmy, poszukujemy osoby na stanowisko: Mistrz Produkcji

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie zespołem pracowników produkcyjnych, organizacja pracy i przydział zadań w zależności od planów produkcyjnych
  • egzekwowanie przepisów BHP, instrukcji pracy oraz obowiązujących procedur
  • monitorowanie i bieżące raportowanie realizacji produkcji
  • stałe podnoszenie jakości, dyscypliny pracy oraz kwalifikacji podległych pracowników
  • przygotowywanie i aktualizacja instrukcji pracy, prowadzenie szkoleń stanowiskowych
  • działania ograniczające straty i koszty produkcji

Wymagania:

  • posiadasz wykształcenie wyższe i minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • potrafisz zarządzać zespołem
  • znasz język angielski w stopniu umożliwiającym komunikację biznesową
  • masz doświadczenie w organizowaniu pracy zespołu produkcyjnego
  • umiesz planować i sprawnie zarządzać pracą własną oraz podległego zespołu
  • posiadasz bardzo dobrą, praktyczną znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office, szczególnie MS Excel
  • jesteś zorientowany/a na osiąganie założonych celów
  • akceptujesz pracę w systemie 3- zmianowym

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Program poleceń pracowniczych
  • Nagrody jubileuszowe
  • System wyróżnień za wspieranie wartości firmy
  • Dofinansowanie karty multisport
  • Opieka medyczna
  • Kursy i szkolenia pozwalające podnosić kwalifikacje
  • Pakiet socjalny
  • Pyszny gorący posiłek
  • Koleżeńska atmosfera w pracy
Zawód:
Specjalista/Mistrz
Miejsce pracy:
Kraków
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-09-10
Oferta wygasła w dniu:
2019-09-19
Liczba odsłon ogłoszenia:
872
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Zakłady Mechaniczne „BUMAR – ŁABĘDY”

Mistrz zmianowy

Zawód: specjalista/mistrz Rodzaj: umowa o pracę
Gliwice
2019-09-12

Starszy specjalista ds. utrzymania i administracji systemu wspomagania pomiarów satelitarnych i nawi

Zawód: specjalista/mistrz Rodzaj: praca stała
Główny Urząd Geodezji i Kartografii w Warszawie
Katowice
2019-09-13

Starszy specjalista

Karpacki Oddział Straży Granicznej w Nowym Sączu
Nowy Sącz
2019-09-21